Pirmdiena, 18. jūnijā Vārda dienas: Alberts Madis
Komentāri
Autorizējies šeit:
Z
zett
23 septembrī, 02:09
Ja grib patiešām izbaudīt mūziku, ejiet uz koncertiem - vēlams nelielā zālē, jo Rīgā pieklājīgas zāles nav, un akustiskā variantā. Augsta līmeņa koncerti baznīcās arī noderēs. Kas attiecas uz audio, tad šeit limita nav. Vinils, kad abus profesionāļi studijās salīdzināja, nesen sāpīgi zaudēja vecajām labajām lentām un kopš 2015 gada vecie lenšu atskaņotāji piedzīvo renesansi. Tas ir precīzs master ieraksts, tu mājās vari burtiski klausīties 100% oriģinālo studijas ierakstu, kuru grupas, mākslinieki to izmanto vinilos, cd, mp3, flac, bet tās jau tikai ir kopijas ar dažādiem skaņas zaudējumiem. Diemžēl kvalitatīvas lentas 3h ieraksts no tāda master maksā ap 200$, bet tas esot to vērts. Kas attiecas uz DAC tas, protams, palīdz, bet nopietnie audiofīli par labu aparatūru maksā summas ar sešiem cipariem. Tā dēvētie lampenieki ļoti atdzīvina ierakstu, taču mīnuss - lampas bieži pārdeg un ir ļoti dārgas. Nerunāsim par tumbām, lētāk esot austiņas, bet labākās maksās arī ap 70000€, taču tad nevajadzēšot izdot 6 ciparu par tumbām. Japāņi pat tik tālu aizgājuši, ka pie mājām izrokot atsevišķu stabu, elektrokompānijas piegādā īpašu, atsevišķu strāvas padevi, bez kaimiņu piejaukumiem, kuri citādi ļoti ietekmējot jūtīgās aparatūras performanci. Iegūtais strāvas vienmērīgums jūtami uzlabojot kvalitāti, taču šāda staba ierīkošana arī maksājot nedaudz zem 200 000$
J
Juris
22 septembrī, 19:09
Lapinskis vinilu ir nolicis līdz ar zemi un pamatoti. Absolūti tizla skaņa, tālu no oriģināla, neērta lietošanā un kopumā arhaiska.
>
>martell
22 septembrī, 17:09
http://www.tvnet.lv/muzika/jaunumi/626625-vinila_renesanses_strauja_attistiba_apstajusies
O
opis-81
22 septembrī, 08:09
Nu kapec tik kategoriski arvi ?
A
arvis
22 septembrī, 07:09
Vinils tas ir labi, bet tas nekad vairs nekļūs par mainstream formātu. Paliks savā šaurajā nišā, kur dzīvo melomāni un skaņas fetišisti, kuru bieži vien, būsim godīgi, no mūzikas neko nejēdz.
© TVNET. Visas tiesības paturētas