Pirmdiena, 18. jūnijā Vārda dienas: Alberts Madis
Komentāri
Autorizējies šeit:
K
Kuklis
22 februārī, 05:02
Jāsak ir ar to, ka viņam mājās ir 90 gadu ar gaismiņām mirgojosais Gold Star magnetofonos, kurs tagad knapi velk diskus, kurus Klāss labakajā gadījumā iegūst no saviem comiem un tad pārspiež ar pirātisko Nero versiju. Protams, mp3 dara brīnumus un Klāsam ir vesela kaudze ar 128kbit dziesmām. tagad par gaumi , ko viņš tur muld par Zepeliniem, Pink Floidiem? pats dzīvoju kaiminos un tie Džastina Bībera koncerti man jau ir apnikuši, cik reizes policiju saucu, nē, bet šis tikai velk no torentiem un liek tos Bīberus, Spīrsas unBacksteet Boys agrīnos koncertus. Klāss, beidz izlikties kas tu neesi un nopērc labu maģi!
M
Melita
21 februārī, 18:02
Jā, šī patiešām ir īpaša, ļoti savdabīga grāmata. To nevar tā vienā elpas vilcienā ņemt un izlasīt. Katrs vārds, frāze liek apstāties un baudīt skaistas un dažādas asociācijas. Paldies Tev, Klāsiņ! :-)
D
Dotošny
21 februārī, 17:02
Zõ famīly.
M
mana gramata ari par cilvekiem
21 februārī, 11:02
Kapec Latvija nav valst kura gribu dzivot! Jo celus kaisa ar sali un pa viniem nevar braukt! (braucu kad ir ledus vai sniegs, ja ir sals tad nebraucu!) jo ietves kaisa ar smiltim un pa vinam nevar staigat! (dubli, no veja acis pilnas, zale neaug, izskatas briesmigi, aizserejas kanalizacija utt.!) Jo "cilveki" piedirs kopa ar saviem suniem uz ielas! (vaajadzetu katru sodit ka kaki ar seju savos meslos) tiri informativi gribetos zinat vai var nosaut suni kurs bez uzpurna rej vai skrien virsu! jo Policijas uzdevums ir nopelnit, nevis noverst istu noziegumu! jo pasvaldibas policijas uzdevums ir nopelnit, nevis palidzet iedzivotajiem (piemers-autostavvietas trukums daudzstavu namu pagalma, iedzivotaji brauc pec darba ar berniem, nav kur likt auto, ir milzigi asfalta plankumi uz ietvem, nevienam netrauce, ja kads noliek, pec 30 min uz privatas zemes paradas "zagleni" un lipina lapinas, protams risinat realo problemu nav vinu intereses! jo celu policijas uzdevums ir nopelnit (uzstadit kameras kur nav bijis avarijas pat vienas, regule vietas kuras nav jaregule, protams ka vienmer nekur neveic nekadus uzlabojumus, tiesi preteji launpratigi un efektivi izmanto tos pret mums!) jo tehniskas apskates uzdevums ir nopelnit nevis noverst avariju (jau 10 gadus masinai beigtas atsperes, pa lielam var but vispar pilnigi salauzta, galvenais ko parbauda ir lukturi, nenozimigus sikumus, un vai nav kada lieka detala uzlikta prieks drosibas, ironija!) jo valdibas uzdevums ir izveidot vidi savam nakotnes biznesam un aiziet no politikas! jo nodokli tiek veidoti ta lai nabadzigos padaritu vel nabadzigakus un mazak ietekmigus! jo latvijas iedzivotaji balso pec sejam, nevis realajam vajadzibam! jo likumi ir neefektivi (egoistiski) un ir izveidoti ta lai tos var apiet un izmantot pret mums! jo uznemumi brivi piesarno vidi! jo partikas razosana tiek izmantotas vielas kuras nav edamas! jo atkritumus mes vedam un izmetam ara viena liela kaudze, nevis skirojam un parstradajam! jo iedzivotaji neskiro atkritumus, del sava zema izglitibas limena! jo musu valdiba ir lupatas un nevareja pienemt Edwardu Snowdenu kurs pieprasija patverumu katra eiropas valsti (Latvijai ka vienmer bija neitrals/vienaldzigs lemums!) jo latvija ir Rigas satiksme! (naudas atmazgataju kantoris, piemers- jaunas pieturvietas, jauni autobusi, pat tad kad nav vajadzibas (savam firmam un draugiem palidz) mes maksajam!) jo padomju ekas ir izturigākas un kvalitativakas neka jebkurs jaunais projekts!
Nils Diks
21 februārī, 11:02
"Nice Place Mansards" tagad ir "Nice Place Telpa" ;)
M
migla
21 februārī, 09:02
Paldies JŽ par interviju un paldies Klāsam par atbildēm. Katru vakaru gulēt ejot 'pa pāris pantiem' no jaunās grāmatas izlasu. Skaisti
F
fa
21 februārī, 09:02
kaut kas tajos mūsu smaidos nav patiess
Mārtiņš Grants
21 februārī, 07:02
īpaša grāmata.
© TVNET. Visas tiesības paturētas