Ceturtdiena, 21. jūnijā Vārda dienas: Egita Emīls Monvīds
Komentāri
Autorizējies šeit:
R
Rudais Rižiks
20 februārī, 21:02
Bļ. tas rižiks vai kā viņu tur RUDD, kas tas tāds te vēl ir atvēlies????
M
Mhee
20 februārī, 16:02
Bet kas pirmām kārtām ir DJRUDDS.... ar savu domiņu vienmēr pārrunā pat pieredzējušākus domātājus...?
Z
zzz
20 februārī, 14:02
DJ Rudd .... kur tāds uzradies... kadeļ nav normāli cilvēki žūrijā kam kaut kāda sajēga no muzikas veidošanas nevis tupi gudri runāt bez pamata.
A
Aiduss
20 februārī, 08:02
1.Es atvainojos bet kas tas rudd tāds vispaŗ ir? Neko par tādu neesmu ne dzirdējis ne lasījis (lasu un skatos tomēr diezgan daudz). 2.Šovs ta šovs, tikai salīdzināt šo te tipu ar Saimonu - Grēviņ, ir taču mazliet piezemētākam jābūt. 3.Man nav skaidrs kāpēc atlasē žūrija tā interesējās par dalībnieku sasniegto vai nesasniegto - vai ta šis nav dziesmu konkurss ? Radās sajūta ka tā ir biznesa platforma iepriekš noskatītam "māksliniekam". Attiecīgi rezumējot visu iepriekš sarakstīto - uzskatu ka totāli bezjēdzīga valsts naudas izklakarēšana un šī māžošanās nekavējoties jāpārtrauc!
macerus
19 februārī, 07:02
Ja eirovīzija eiropā un bezšaubām arī LAtvijā ir tikai ŠOVS, tad tā veidošanā un radīšanā nevar izmantot valsts budžeta naudu ko piešķir TV. LAi to varētu organizēt tad nauda ir jāsavāc no mecenātiem , biezajiem, kas to vēlas darīt. Vecie cilvēki kam pensijas ir mazas netiek atblastīti, bet tie 100 tūkstoši eiro tiek piešķirti TV murga veidošanai.
D
Dusmas
17 februārī, 20:02
Tur ir tikai viena zvaigzne- Ruuuudd un kaut kàdi viña ansoni.
F
F*
17 februārī, 16:02
Šovs ta šovs, bet vai tas arī ir īzņirgāšanās šovs, kur pārstāvji uzvedas, ka tādi puišeļi? Līdz šim domāju un izskatījās, ka pieauguši vīrieši, bet nu jēli puišeļi.
I
Ivars
17 februārī, 14:02
Ļoti nepatīkams tips ne tikai Supernovas kontekstā, bet ir nācies dzīvē saskarties..Kritika kā tāda ir laba lieta, taču šim puisim tas ir pašmērķīgi, iespējams, ka pat bērnības kompleksu rezultāts...Bandmaster? Tikai tāpēc, ka skan "jocīgi" tikai Latvijā var iebarot,ka tas ir kas labs un nebijis, ārzemēs ir vajadzīgs nopietnāks segums apakšā... Iztērēts laiks un materiāls tas Bandmaster būs, ko sapratīs pats Ruds pēc gadiem 5-6 vai ja paveiksies pēc 2-3...
N
Novērotājs
17 februārī, 13:02
Pēc komentāriem varu spriest, ka diemžēl tauta netiek līdzi laikam. Patiesībā pēdējos gados Supernovas kvalitāte ir augusi. Un tas viss tikai tāpēc, ka BEIDZOT tiek dota iespēja uzstāties jaunajiem māksliniekiem. Paldies arī DJ Rudd, kurš dalās ar savām zināšanām un palīdz virzīt šo procesu. Un ceru, ka šāds virziens būs arī turpmākos gadus. Bet Busulim, Aišai un citiem šeit pieminētajiem mūziķiem vajadzētu kļūt šiem jaunajiem māksliniekiem par mentoriem, lai dotu padomu, lai iedrošinātu, lai jauno mākslinieku panākumi Eirovīzijā būtu labāki, nekā viņu pašu. Ja kāds ir aizmirsis, Busulis un Aiša jau ir piedalījušies Eirovīzijā un izkrita jau pusfinālā. Okej, kāds var teikt, ka vainīga ir šī valsts un nelielais fianansējums, kas bija dots šiem māksliniekiem, lai uztaisītu kvalitatīvu priekšnesumu. Taču jāsaka, ka ne tas vien bija pie vainas. Latvijas mūziķi vienkārši apmulst, kad nonāk uz Eiropas mēroga skatuves un ar to tad mums ir jāstrādā! Jāievieš drosmi un pārliecību mūsu talantīgajos mūziķos. Un,protams, jāizsaka arī kritika, kur tas nepieciešams. Lai visiem dalībniekiem veicas! Viņi visi ir malači!
B
Blondīne
17 februārī, 12:02
Es nesaprotu vienu - Eirovīzija ir dziesmu konkurss, vai ne tā? Dziesmas raksta komponisti, vai ne tā? Dziesmas izpilda solisti, vai ne tā? Ne katrs solists var būt komponists un ne katrs komponists var būt solists, vai ne tā? Kāpēc Latvijā 99% gadījumu katrs solists domā, ka var būt arī komponists? Dzied labi, dziesma nekāda ... vai nevar tā, ka labs dziedātājs izpilda laba komponista dziesmu?
G
Gunča
17 februārī, 09:02
diez ko šis saka par valodu kad sāk kārtīgs skots dziedāt!
L
labi
17 februārī, 08:02
... bet laba dziesma ir Laurai Lo. Patika.
E
es šokā
17 februārī, 08:02
kas, pie velna, ir DJ Rudd????????? Atdodiet mums Teterovski!!!!
H
hi
17 februārī, 08:02
Šim kungam būtu jāiet par angļu valodas kursu organizētāju....jo vienīgais ko viņš var pateikt ir - slikta angļu valoda......kaut gan katras valsts angļu valodas akcents ienes savas pērlītes priekšnesumā....
T
tims
17 februārī, 07:02
Dievs ar visiem viņa sapņiem, bet nedaudz par Supernovu. Īsti jau nav skaidrs, ko tik vērtīgu šis kungs ir sasniedzis vai pierādījis, ka regulāri tiek iecelts žūrijā? To, ka viņš maisās visur, kur nav jāstrādā, redzu, bet kādi tam visam ir rezultāti, tā arī gudrs netieku. Varbūt derētu pārskatīt Supernovas formātu un vērtēšanas sistēmu? Pirmkārt, žūrija. Ja jau mums ir demokrātija un pat NEPLP tiek izvirzītas kandidatūras, kādēļ šim pasākumam nevarētu demokrātiski ievēlēt žūriju. Šķiet, tas process taču ir par nodokļu maksātāju naudu? Vai nu katrs pats sevi, vai citi izvirza kandidātus, lai tauta mājas lapā nobalso, un kurš iegūst lielāko atzinību, lai vērtē citus. Nedomāju, ka šīe pašpasludinātie eksperti ir lielākie guru eirovīzijasdziesmu atlasē. Par šī dīdžeju pat nerunājot, arī Busulis pēc diža specialist neizskatās. Tas, ka Krievijā par labu naudu uzdzied, vēl neliecina par milzu spējām vērtēt citus. Gan jau atrastos krietni profesionālāki kadri. Otrkārt, par dziesmām. Piekrītu, kaut kādai atlasei jābūt, bet kādēļ tikai 22? Lai žūrija atlasa kaut 80 un 3 mēnešus LTV1 taisa šovus vairākās atlases kārtās. Tāpat tur svētdienās neko prātīgu nerāda. Treškārt, vērtēšana. Manuprāt, žūrijai pietiktu ar sākotnējo atlasi. Lai pārējo lemj skatītāji. Nevajag par zemu novērtēt tautas viedokli. Tikai tas, ka vairākus gadus skatītāju favorīti nesasniedza Eirovīzijas finālu, vēl neliecina par tautas nekompetenci. Atceramies, ka ne jau dīdžejs ar kazbārdu, pāris buņģieri vai viduvējs dziedātājs savulaik iebalsoja Naumovu, Prāta vētru vai Valteru un Kažu. Paskatoties uz beidzamo gadu pretendentiem, rodas jautājums, kādēļ uz Eirovīziju nepiesakās Dons, Aiša, Musiqq čaļi, tā pati Prāta vētra un citi populāri izpildītāji vai grupas? Šķiet viens no iemesliem varētu būt tieši žūrija. Nedomāju, ka daudzi atzīti izpildītāji ir gatavi nolaisties tik zemu, lai stāvētu kaut kādu pašpasludinātu mūzikas "ekspertu" priekšā, lai klausītos gan dumjus komentārus par par mūziķa apģērbu, apaviem, izskatu, gan pārgudrus spriedumus un vāji argumentētu kritiku par izpildīto dziesmu.
© TVNET. Visas tiesības paturētas