Trešdiena, 18. jūlijā Vārda dienas: Rozālija Roze
Komentāri
Autorizējies šeit:
K
Kristaps
19 februārī, 17:02
Popsā popsā
A
Anna
19 februārī, 14:02
Dziesma nav piemerota Eirovīzijai.
R
Raimis
19 februārī, 13:02
Paldies "y", ka papildināji. Šodien noskatījos stāsta varoņu dziesmas video, un vairs neesmu tik kategorisks pret viņiem. Video ir labs, bet mans pirmais viedoklis radās pēc viņu dzīvās uzstāšanās. Lai visiem veicas, un uzvar labākie!
A
Artis
19 februārī, 12:02
Piekrītu Anetei. Malači. Es par viņiem.
Y
y
18 februārī, 23:02
Papildinot Raimi: Un galu galā tas notiek par NODOKĻU MAKSĀTĀJU naudu - tātad arī par manu naudu Kāpēc gan es nevarētu izteikt savu viedokli - kaut vai anonīmi?
U
UPS
18 februārī, 23:02
Paidarastsu un transvestītu saiets?? ar ko tur sasveicināties?? :) pēc tam rokas daudz jāmazgā
V
v
18 februārī, 20:02
vai nevienam neinteresé dabas piesárņojums?
F
Frīda
18 februārī, 15:02
Franco Franco ir lieli malači! Nedomāju, ka kāds viņus apzināti kaut kur bīda, tad jau to pašu var teikt par Ludvigu un pārējiem, jo pēdējās dienās Supernovas dalībnieki ir visur. Tā tikai turpināt, jaunieši, parādiet vispirms Latvijai, ka pašu radītā mūzika atkal ir dzimusi un veido mazu daļiņu Latvijas kultūras nākotnes mantojuma!
R
Raimis
18 februārī, 13:02
Mūsu "pīļu dīķī", kāds viņus bīda pārāk uzkrītoši. Nekur bez viņiem jau kuro dienu. Pārāk liela līdzība ar "Florence & The Machine". Un lai Star FM Sipeniece necepas, ka nav jāņem vērā anonīmie komentāri. Lai parādot ko dzīvē sasniedzis un tad varēs spriest vai ir vērts ņemt vērā viņa viedokli. Piedodiet, cienījamā māksliniece, manuprāt, jebkura cilvēka viedoklis ir nozīmīgs, un mēs visi katrs ar kaut ko atšķiramies, taču esam tiesīgi paust viedokli.
© TVNET. Visas tiesības paturētas