Pēc daudzu gadu spekulācijām šodien plkst.17 leģendārais Mančestras kvartets "The Stone Roses" aicinājis preses pārstāvjus uz konferenci, kurā izsludināja divus atkalapvienošanās koncertus 2012.gadā.
(papildināts viss teksts)
Lai arī vēl šā gada jūnijā angļu rokgrupas "The Stone Roses" ģitārists Džons Skvairs (John Squire) noliedza grupas atkalapvienošanās iespēju, šodien preses konferencē kvartets paziņoja, ka grupa tomēr apvienosies un izziņoja divus koncertus Mančestras Hītona parkā (29. un 31. jūnijā). Tieši tur 2009.gadā savu turneju sāka arī "Oasis".
Solists Ians Brauns (Ian Brown) konferencē piebilda, ka top arī jaunas dziesmas un grupa gatavojas doties pasaules tūrē.
"The Stone Roses" 2011.gads. Foto: Publicitātes foto
"The Stone Roses" stāsts
"The Stone Roses" izjuka 1996.gadā pēc divu studijas albumu izdošanas.
Kaut arī pēdējo gadu laikā baumas par leģendārās grupas atkalapvienošanos ir paklīdušas vairākkārt, grupas bijušais solists Aiens Brauns un Skvairs vienmēr ir nolieguši to patiesumu. Savukārt basģitārists Menijs vienmēr par šādu iespēju ir izteicies pozitīvi.
Video




