Koncertaģentūra FBI paziņo, ka nākamā gada 30. jūlijā Tallinas Dziesmu svētku estrādē koncertēs viena no veiksmīgākajām grupām rokmūzikas vēsturē "Red Hot Chili Peppers". RHCP koncertēs Tallinas Dziesmu svētku estrādē. Kā liecina informācija grupas "last.fm" profilā, turnejas ietvaros grupa 28. jūlijā sniegs arī koncertu Lietuvā. Rīgā diemžēl grupa nākamgad nav gaidāma, apliecināja koncertaģentūrā FBI.
"Kalifornijas rokgrupas "Red Hot Chili Peppers" koncerts Tallinas Dziesmu svētku estrādē ir ļoti gaidīts notikums Baltijas valstīs, jo grupa mūsu reģionā līdz šim nav koncertējusi. Grandiozā Tallinas koncertvieta var uzņemt aptuveni 70 000 skatītāju, un šeit uzstājušies tādi grandi kā "Metallica" un Madonna. Paredzams, ka arī šis ne mazāk nozīmīgais koncertdzīves notikums piesaistīs daudz apmeklētāju no Latvijas," stāsta koncertaģentūras FBI direktore Inga Kadeka.
Grupas kontā ir 10 studijas albumi, un jaunākais no tiem, "I'm With You", tapis pēc piecu gadu ilgas pauzes. Šobrīd grupā spēlē: solists Antonijs Kiediss (Anthony Kiedis), basģitārists Flī (Flea), bundzinieks Čads Smits (Chad Smith) un ģitārists Džošs Klinghofers (Josh Klinghoffer). Ieraksts tapis sadarbībā ar producentu Riku Rubinu (Rick Rubin).
LASI TVNET: "Red Hot Chili Peppers" jaunais albums augustā!
Biļetes uz Tallinas koncertu pārdošanā nonāks pirmdien, 12. decembrī, plkst. 10 rītā. Tās būs iespējams iegādāties tikai "Ticketpro" interneta lapā www.ticketpro.lv. Tikai līdz 18. decembrim biļetes cena būs Ls 35. Pēc tam biļete maksās dārgāk - Ls 39.
Red Hot Chili Peppers "The Adventures of Rain Dance Maggie"





