Igijs Pops: Mūsdienu rokmūzika nav autentiska

Igijs Pops
 

Pankmūzikas leģenda Igijs Pops (Iggy Pop) uzskata, ka mūsdienu rokmūzika nav autentiska un tā līdzinās lētiem dzērieniem sliktos supermārketos.

Saistītie raksti

«Man šķiet, ka pienāk tādi periodi, piemēram, mūsdienas, kad industrija piedāvā mūzikas izstrādājumus,» sacīja dziesmas «Lust for Life» autors. «Līdzīgi kā sliktos supermārketos atrodamie dzērieni, uz kuriem rakstīts: «Satur desmit procentus sulas.»»

«Ir daudz lietu, kas satur nedaudz mūzikas, un man tas šķiet pieņemami,

kaut arī atgādina televīzijas raidījumu «American Bandstand» 1950.gados. Tur varēja redzēt nebeidzamas bezzobainas Elvisa imitācijas, kuras amerikāņu mūzikas industrija centās uzspiest bērniem,» viņš uzskata.

Reklāma

Grupas «Iggy and the Stooges» līderis 1960.gadus uzskata par laimīgāko laiku savā dzīvē, kad caurām naktīm klausījās kantri un roka mūziķa Džonija Keša ierakstus.

«Labākā mūzikas klausīšanās pieredze man saistās ar maniem un manu draugu tā laika trūcīgajiem dzīves apstākļiem,» norāda Pops. «Kaut arī šobrīd esmu ļoti labi nodrošināts, nekad neesmu juties tik laimīgs kā tolaik. Man šķiet, tas tāpēc, ka varēju ļauties sajūtām, ko rada laba mūzika.»

Atgādinām, ka «Iggy & The Stooges» koncerts Rīgā notika 2006.gadā.Saistītie raksti

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 84900 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 52500 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 89700 EUR

Kļūsti par reportieri