Ženī Aiko un Tinašē izdod jaunus klipus

Ženī Aiko
 

Divas amerikāņu jaunās paaudzes R&B zvaigznes - dziedātāja Ženī Aiko (Jhene Aiko) un Tinašē (Tinashe) gada sākumā laidušas klajā jaunus mūzikas video.

28 gadus vecā Ženī Aiko izdevusi šogad gaidāmā jaunā albuma dziesmas «Maniac» klipu, kuru pati arī režisējusi. Klipa darbība norisinās kādā slimnīcā, kur dziedātāja ievietota ratiņkrēslā un viņai apkārt stāv ārsti bez sejām. «Manai personībai ir tik daudz līmeņu,» viņa saka intervijā izdevumam Rolling Stone. «Viens no tiem ir ļoti seksuāls, un «Maniac» to atspoguļo. Man patīk būt sasietai, es tajā saskatu nelielu baudu.»

Jhené Aiko "Maniac"

Reklāma

Dziedātāja atzīst, ka daudz pētījusi vēsturi un to, kā kādreiz sievietes nimfomānes tika ārstētas kā psihiski slimas. «Man pašai dakteri konstatējuši bipolārismu, un zinu, ka to iespējams pārvarēt. Klipā attēlotas dažas dīvainas ārstniecības metodes no sendienām.»

Ženī Aiko jaunais albums sekos 2014. gada debijas platei «Souled Out». Pagājušogad viņa piedalījās malaiziešu izcelsmes popzvaigznes Junas ierakstā un izdeva albumu «Twenty88» ar draugu - reperi Big Sean.

LASI TVNET: «Malaizijas Šadē» - Yuna

Jaunu klipu izdevusi arī 23 gadus vecā Tinašē. «Company» klipā dziedātāja demonstrē, ka ir lieliska dejotāja. Dziesma ņemta no pagājušogad izdotā miksteipa «Nightride».

Tinashe "Company"


Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Babīte, 168000 EUR
Māja
Māja, Mārupe, 195000 EUR
Māja
Māja, Ādaži, 525000 EUR

Kļūsti par reportieri