Ceturtdiena, 19. jūlijā Vārda dienas: Digna Jautrīte Kamila Sāra
Röyksopp |  
Foto: Publicitātes foto

16. jūnijā Viļņā, brīvdabas parkā «Kalnu parkas», vienas dienas mūzikas festivāla «Summer in the City» ietvaros uzstāsies elektroniskās mūzikas grandi «Röyksopp».

«Röyksopp» ir vieni no ietekmīgākajiem žanra pārstāvjiem jau ilgāk nekā desmit gadus. Apvienības kontā ir vairākas prestižās «Grammy», «Brit Awards» un «MTV Awards» balvas.

Šogad februārī pie klausītājiem nonāca jaunākais «Röyksopp» singls «Bounty Hunters», kuru producējis pasaulslavenais Riks Rubīns (Rick Rubin). Singls iekļauts arī jaunākās «Star Wars» filmas skaņu celiņā.

«Röyksopp» dzīvās uzstāšanās vienmēr ir īpašs notikums, jo klausītājus maigās un aicinošās elektroniskās mūzikas pavadībā aizved jaunās dimensijās. Koncertos «Röyksopp» visbiežāk redzami ekscentriskā veidolā, uzstāšanās laikā mūziķiem bieži pievienojas citi vokālisti.

Biļetes uz «Röyksopp» šovu Viļņā nopērkamas no trešdienas, 22. februāra, plkst. 10.00 «Biļešu servisa» kasēs un www.bilesuserviss.lv. Pirmo biļešu cena būs tikai 29 €, bet jau no 1. marta cena pieaugs.

2011. gadā grupa uzstājās festivālā «Positivus».

© TVNET. Visas tiesības paturētas