Ukraina gatavojas aizliegt iebraukt valstī Krievijas pārstāvei Eirovīzijā

Jūlija Samoilova
 

Ukrainas Drošības dienests sagatavojis lēmumu, kas aizliegs valstī ierasties Krievijas izvirzītajai pārstāvei Eirovīzijas dziesmu konkursā Jūlijai Samoilovai, jo viņa pārkāpusi Ukrainas likumus, apmeklējot Krievijas okupēto Krimu.

Eirovīzijas dziesmu konkurss notiks maijā Kijevā.

«Šobrīd lēmums par iebraukšanas aizliegumu vēl nav pieņemts, taču atklāšu noslēpumu - attiecīgs dokuments jau ir sagatavots,» žurnālistiem Kijevā pirmdien teica Ukrainas Drošības dienesta vadītājs Vasilijs Gricaks.

Reklāma

«Gribu uzsvērt, ka mana kā specdienesta vadītāja pozīcija ir - likumam jābūt visiem vienam. Viņa ne tikai vienkārši apmeklēja Krimu, bet atstāja pēdas sociālajos tīklos, kur viņa izteicas saistībā ar Ukrainu, tās varas iestādēm, uzņemto kursu uz eiroatlantisko integrāciju. Mana pozīcija ir skaidra - es uzskatu, ka viņai nav jāierodas Ukrainā,» teica Gricaks.

Krievija par savu pārstāvi šā gada Eirovīzijas dziesmu konkursā izvirzījusi Jūliju Samoilovu ar dziesmu «Flame Is Burning». 27 gadus vecā Samoilova kopš 13 gadu vecuma ir pirmās grupas invalīde un pārvietojas ratiņkrēslā.

Eirovīzijas dziesmu konkurss šogad notiek Ukrainā, jo pērn konkursā uzvarēja šīs valsts pārstāve Džamala ar dziesmu «1944», kas vēstīja par Krimas tatāru deportāciju Staļina režīma laikā.

  Saistītie raksti
  Lietuva izraugās savu «Eirovīzijas» pārstāvi. Aminatas dziesma paliek otrā

  Lietuva izraugās savu «Eirovīzijas» pārstāvi. Aminatas dziesma paliek otrā

  Bugi-blūzs un joikas zviedru Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā

  Bugi-blūzs un joikas zviedru Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā

  Krieviju «Eirovīzijā» pārstāvēs dziedātāja Jūlija Samoilova

  Krieviju «Eirovīzijā» pārstāvēs dziedātāja Jūlija Samoilova  Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

  Seko mums Facebook lapā

  Māja
  Māja, Ķekavas pag., 179500 EUR
  Dzīvoklis
  Dzīvoklis, Rīga, 53000 EUR
  Māja
  Māja, Rīga, 215000 EUR

  Kļūsti par reportieri