«The Chainsmokers» iekaro ASV albumu topu

The Chainsmokers
 

EDM jeb elektroniskās deju mūzikas duets «The Chainsmokers» ar savu debijas albumu «Memories… Do Not Open» iekarojis ASV pieprasītāko albumu «Billboard 200» topa 1. vietu, ziņo «billboard.com».

Mūzikas un video pārdošanas apjomu izsekošanas sistēmas «Nielsen SoundScan» dati liecina, ka «Memories… Do Not Open» nedēļas griezumā pārdots 221 000 vienību. Šāds rezultāts ir pateicoties dueta turnejas biļešu/albumu komplekta tirdzniecībai.

LASI TVNET: «Weekend Baltic» festivāla programmu papildina «The Chainsmokers»

Reklāma

Albumā iekļauti tādi hiti kā «Paris», «Something Just Like This» (ar Coldplay) un «The One».

The Chainsmokers "Young"

Līdz ar to kanādiešu repera Dreika (Drake) jaunais studijas albums «More Life», ko pats mākslinieks pozicionē kā pleilisti, noslīdējis uz 2. vietu (108 000).

Savukārt rudmatainais britu dziesmu rakstnieks Eds Šīrans (Ed Sheeran) ar "÷" (skat. recenziju) pārdots 70 000 vienību un noslīdējis uz 3. vietu.

LASI TVNET: Ed Sheeran «÷»

Populārā amerikāņu a cappella grupa «Pentatonix», kura 2011. gadā uzvarēja NBC talantu šovā «The Sing-Off», ar savu jauno plati «PTX Vol. IV: Classics» startē 4. vietā.

Pentatonix "Bohemian Rhapsody"

Repera Joey Bada$$ jaunais veikums «All-Amerikkkan Bada$$» (51 000 vienību) numur 5. Pirms tam reperis ar albumu «B4.DA.$$» 2015. gadā arī debitēja 5. vietā.

Joey Bada$$ "Land of the Free"

6. vietā Bruno Marss ar «24K Magic», 7. pozīcijā animācijas filmas «Moana» skaņu celiņš, bet amerikāņu reperis Kodak Black ar «Painting Pictures» noslīdējis no 3. uz 8. vietu.

Top10 noslēdz reperis «Future» un dziesmu rakstnieks «Father John Misty».


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Zeme
Zeme, Rāmava, 36000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 49500 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 23700 EUR

Kļūsti par reportieri