Novembrī Lietuvā uzstāsies «Queen» un Adams Lamberts

«Queen» un Adams Lamberts
 

17. novembrī Kauņas Žalgira arēnā Lietuvā ar jaunu šovu uzstāsies viena no slavenākajām rokmūzikas apvienībām «Queen» un Adams Lamberts (Adam Lambert). Jaunajā koncertturnejā tiks izmantots iespaidīgs, jauns skatuves dizains, un tas būs mūziķu vienīgais koncerts Baltijā. Braiens Mejs (Brian May) stāsta presei: «Tas ir tuvākais, ko jebkad baudīsiet no «Queen», gluži kā vecajos labajos laikos». «Queen» oriģinālā sastāva dalībniekiem uz skatuves pievienosies Adams Lamberts.

«Queen» iespaidīgā karjera ilgst vairāk nekā 40 gadus. Simtiem miljonu pārdotu albumu, neskaitāmi apbalvojumi, daudzi Nr. 1 ieraksti četru dekāžu garumā - tas viss apliecina «Queen» nozīmi un statusu rokmūzikas vēsturē. Neraugoties uz traģisko vokālista Fredija Merkūrija (Freddie Mercury) zaudējumu, «Queen» joprojām ir viena no mīlētākajām grupām, un talantīgais Adams Lamberts jau vairāku gadu garumā izcili pilda «Queen» solista pienākumus.

Queen + Adam Lambert "Don't Stop Me Now"

«Queen» un Adams Lamberts pirmoreiz spēkus apvienoja 2009. gadā, šova «American Idol» finālā, kam sekoja uzstāšanās MTV Eiropas mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā. 2012. un 2013. gadā apvienība sniedza vairākus lielus koncertus, pēc tam dodoties kopīgā turnejā pa ASV. Gada noslēgumā «Queen» un Adams Lamberts sniedza fantastisku šovu Londonā, ikoniskā «Big Ben» pakājē. «BBC One» TV translēto tiešraidi noskatījās vairāk nekā 12 miljonu skatītāju.

Reklāma

Uzstāšanās Brazīlijā pirms diviem gadiem, festivāla «Rock in Rio» atklāšanā, iezīmēja savdabīgu 30 gadu jubileju, jo 1985. gadā «Queen» koncertēja Riodežaneiro pat divreiz - festivāla atklāšanā un noslēgumā, kopā pulcējot rekordlielu - vairāk nekā 500 000 apmeklētāju skaitu. Šodien «Queen» un Adama Lamberta apvienība var lepoties ar izpārdotiem koncertiem visā pasaulē. Koncertā Lietuvā klātesošie varēs baudīt «We Will Rock You», «I Want To Break Free», «Under Pressure», «Bohemian Rhapsody», «We Are The Champions» un daudzus citus «Queen» hitus.

Biļetes uz koncertu būs nopērkamas no piektdienas, 21. aprīļa, plkst. 10.00 «Biļešu servisa» kasēs un www.bilesuserviss.lv.

Saistītie raksti
«Queen» plāno jaunu albumu ar Fredija Merkūrija vokālu

«Queen» plāno jaunu albumu ar Fredija Merkūrija vokālu

Tallinas estrādē «Queen» un Adams Lamberts

Tallinas estrādē «Queen» un Adams Lamberts

«Queen» ģitārists Braiens Mejs protestē pret delfīnu medībām

«Queen» ģitārists Braiens Mejs protestē pret delfīnu medībām


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Alderi, 157000 EUR
Komercplatība
Komercplatība, Rīga, 545 EUR
Māja
Māja, Rāmava, 160000 EUR

Kļūsti par reportieri