Pēdējā iespēja baudīt «Accept» hitus Udo Dirkšneidera izpildījumā

«Accept»
 

8. novembrī «Palladium» koncertzālē būs unikālā iespēja baudīt visus lielākos «Accept» hitus tās vokālista Udo Dirkšneidera izpildījumā. Kopā ar grupu «Dirkschneider» Udo pēdējo reizi izpildīs «Metal Heart», «Princess Of The Dawn» un, protams, «Balls To The Wall». Koncertturnejai dots nosaukums «Back To The Roots Part II», un tās divas stundu garajā programmā atlasīts viss labākais no 10 albumiem, kas tapuši Dirkšneidera un «Accept» sadarbības periodos.

Pats Udo Dirkšneiders stingri nosolījies, ka pēc šīs turnejas viņš nekad un nekādos apstākļos vairs nedziedās nevienu no «Accept» perioda dziesmām: «Es, protams, zinu, ka ļaudīm patīk dzirdēt «Accept» dziesmas manā izpildījumā, bet es tomēr vēlos to beigt. Vēlos aizvērt kā grāmatu, pasakot: «Lieliska, bet tā nu ir galā. Esmu to izlasījis!» Dzīvē kādreiz pienāk brīdis, kad tev kaut kas ir jāpabeidz. Es vēlos pabeigt visu, kas saistīts ar «Accept». Un šī būs pēdējā reize.»

Augumā mazais, bet ar unikālu balsi apveltītais Udo Dirkšneiders jau vairāk nekā 40 gadus sajūsmina īstus metāla un smagā roka fanus visā pasaulē, padarot sevi par vienu no visspožākajām vācu smagās mūzikas zvaigznēm. 70. gadu beigās un 80. gadu sākumā pasaule viņu iepazina kā strauju karjeru gūstošas grupas «Accept» līdzdibinātāju un solistu. Virkne spožāko «Accept» hitu «Burning», «Breaker», «Fast As A Shark», «Princess Of The Dawn», «Balls To The Wall», «Metal Heart», «Midnight Mover», «Living For Tonite», «T.V. War» u.c. tapuši tieši ar solistu Dirkšneideru. Kā zināms, 80. gadu otrajā pusē gan viņa un «Accept» ceļi šķīrās, lai vēlāk atkal periodiski krustotos.

Koncerts Stokholmā

Reklāma

Pēc «Accept» atstāšanas Dirkšneiders izveidoja jaunu apvienību U.D.O., ar kuru ierakstījis kopumā 15 albumus. Pazīstamākie hiti ir «Animal House», «Timebomb» un «Man And Machine», bet, kā jau uzsvērts sākumā, turpmāk Udo Dirkšneidera sniegumā būs dzirdams tikai U.D.O. repertuārs.

Udo DirkšneidersUdo Dirkšneiders. Foto: Publicitātes

«Back To The Roots Part II» tapusi, tikai un vienīgi pateicoties milzīgai fanu atsaucībai. Kad 2016. gada rudenī beidzās iepriekšējā turneja «Back To The Roots», kuras ietvaros 2/3 koncertu bija pilnībā izpārdoti, Udo un viņa mūziķi saņēma daudzas izmisīgas vēstules ar aicinājumiem turpināt. «Neskaitāmas balsis pieprasīja vēl, ienāca neskaitāmi pieprasījumi pēc daudziem «Accept» klasiskajiem hitiem, kurus pagājušās tūres laikā mēs nenospēlējām,» komentē Dirkšneiders.

Panākumu un tik kaismīgu aicinājumu iedvesmoti, «Dirkschneider» nolēma, ka fani pelnījuši vēl pēdējo iespēju. Vēlreiz rūpīgi pārskatot visu dziesmu programmu, tika atlasītas pašas, pašas pieprasītākās kompozīcijas, lai iepriecinātu pēc iespējas plašāku klasiskās «Accept» daiļrades cienītāju pulku.

Uzmanību! Tikai ceturtdien, 20. aprīlī, biļetes būs iegādājamas par īpašu cenu - €25. Sākot no plkst. 10.00, tās būs pieejamas visā «Biļešu servisa» tīklā un www.bilesuserviss.lv

Atgādinām, ka «Accept» Rīgā uzstājās 2012. gadā bez Udo.

Saistītie raksti
«Accept» sagatavojuši Staļingradu

«Accept» sagatavojuši Staļingradu

«Palladium» grupas «Accept» koncerts

«Palladium» grupas «Accept» koncerts


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Ādaži, 525000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 34000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 415000 EUR

Kļūsti par reportieri