Koncertsērijā "Vīns un mūzika" - franču valdzinājums


 
Flautiste Dita Krenberga

TVNET

06:12, 10. decembrī, 2011

10.decembrī plkst.19.30 Spīķeru koncertzālē "Latvijas Koncerti" sadarbībā ar restorānu "Kitchen" koncertsērijā „Vīns un mūzika” piedāvā baudīt franču komponistu mūziku, šampanieša "Gosset" degustāciju un profesionāļu stāstījumu par mūziku un franču vīniem, informē "Latvijas koncertu" pārstāve Rinta Bružēvica.


  • Citos portālos

Franču mūzikas pasaulē mūs aizvedīs Dita Krenberga (flauta), Ints Dālderis (klarnete) un Liene Circene (klavieres). Koncertā skanēs Kamila Sensāna "Tarantella", Kloda Debisī "Fauna diendusa", Frensisa Pulenka "Sonāte klarnetei un klavierēm" u.c.

Reklāma

Klausīsimies profesionālas vīnu zinātājas - Baibas Ramanes stāstījumu par franču vīniem, kas top Šampaņas senākajā vīna darītavā "Gosset".

Savukārt 2012. gada 14.februārī Spīķeru koncertzālē skanēs austriešu komponistu skaņdarbi un varēsim baudīt Austrijas vīna nama "Laurenz V" vīnu "Singing Grüner Veltliner", bet 12.maijā pievērsīsimies Itālijai, klausoties itāļu komponistu skaņdarbus un izbaudot Itālijas vīnu ražotāja Bortolomiol prosecco produkciju.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un www.bilesuparadize.lv.



  • Citos portālos

Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.



Kļūsti par reportieri