Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tiešraide plkst.19: koncerts «Latvija. Brīvība. Memorands»

  • Raksts
  • Video
Foto: Publicitātes foto

TVNET sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina šovakar, 17. martā no plkst. 19 tiešraidē baudīt koncertu Latvija. Brīvība. Memorands. no Rīgas Vecās Sv. Ģertrūdes baznīcas.

Garīgās mūzikas koncerts «Latvija. Brīvība. Memorands». ir veltīts nacionālās pretošanās kustības dalībniekiem un Latvijas Centrālās padomes memoranda gadadienai.

Valsts Akadēmiskais koris «Latvija» tā diriģenta Māra Sirmā vadībā kopā ar ērģelnieku Aigaru Reini izpildīs izcilo latviešu komponistu Jāzepa Vītola, Pētera Vaska, Sergeja Duka, Daces Aperānes, Riharda Dubras, Jāņa Mediņa, Jāņa Norviļa un Lūcijas Garūtas darbus. Koncerta klausītājiem un skatītājiem būs iespējas vērot arī īpašas videoprojekcijas to autoru Oskara Moroza un Dzintras Gekas izpildījumā.

Tiešraide no koncerta skatāma arī lietotnē LMT Straume un internetā: http://straume.lmt.lv. Koncerta klausītāji aicināti iesaistīties Twitter diskusijā ar tēmturi #LMTstraume.

0 Komentāri