Ceturtdiena, 21. jūnijā Vārda dienas: Egita Emīls Monvīds
Komentāri
Autorizējies šeit:
R
R.
5 jūlijā, 10:07
Esmu nedaudz saistīta ar rīkotājiem, tāpēc, izlasot dažus no komentāriem, nolēmu izteikt savas domas un izklāstīt to, ko zinu. Pirmkārt, šis pasākums bija minifestivāls, nevis Damjena Raisa solo koncerts. Protams, viņš bija galvenā zvaigzne, tāpēc tika izpildītas visas viņa diezgan subjektīvās prasības, kas diemžēl nenāca par labu skatītājiem un organizētājiem. Piemēram, viņš pēdējā brīdī noraidīja Kārļa Kazāka, tiešām izcila latviešu dziesminieka, uzstāšanos uz lielās skatuves, tāpēc viņa koncerts norisinājās pils parkā. Ar viņu tika saskaņots arī uzstāšanās laiks, un viņš pats izvēlējās savas uzstāšanās "iesildītāju", islandiešu mūziķi Gidu Valtīsdotiru. Otrkārt, parasti uz festivālu biļetēm tiek iespiests pasākuma sākuma laiks, nevis katra mākslinieka uzstāšanās laiks, tāpēc, protams, ja Jūs interesē tieši viens no dalībniekiem, tad jāseko līdzi masu informācijas līdzekļiem, lai uzzinātu, cikos uzstāsies šis mākslinieks. Paldies dažiem komentētājiem šajā portālā, kas ieteica pasākuma apmeklētājiem izpētīt pasākuma programmu, pirms doties uz to, jo arī es tā parasti daru. :) Jā, nebija skaidrs, kur atrodas festivāla apmeklētāju tualetes, jā, karstie dzērieni atradās ārpus estrādes, jā, estrādē ieiet ar pilnām glāzēm nebija iespējams, bet, manuprāt, tie visi ir sīkumi, salīdzinot ar Raisa vairāk nekā divu stundu brīnišķīgo uzstāšanos. Festivāls ir jauns, tas noteikti turpināsies vēl vairākus gadus, tāpēc nevajag tik ļauni komentēt, ja vien neesat ļaunais "konkurents", kas vēlas visu nomelnot. Tas pilnveidosies un attīstīsies. Labu laiku diemžēl neizdevās rezervēt, izskatās, ka arī 6. jūlijā līs lietus. :( Treškārt, skaņas kvalitāte ir atkarīga no paša mākslinieka skaņotājiem, un tā ir tāda, kādu vēlas pats mākslinieks. Pašu skaņas aparatūru uzstādīja Latvijā pieredzes bagātākā un labākā firma. Un jāņem vērā, ka bija stiprs lietus. Ceturtkārt, par ēdinātājiem atbild paši ēdinātāji, arī par savu viesu labsajūtu, tai skaitā arī telti un ēdienu daudzumu.. Neskatoties uz visu, kas cilvēkus neapmierina, arī auksto un lietaino laiku, manuprāt, pasākums bija labs. Bija mīmi, improvizācijas teātris "Spiediens", uguņotāju grupa "Fotia". Domāju, ja būtu spīdējusi saulīte, tad cilvēkiem būtu daudz jaukāks skatījums uz visām lietām. Nesīsim Sauli sevī!
Lāsma Eglīte
4 jūlijā, 15:07
Par koncerta laiku zināju, jo aktīvi lasu FB, citādi šo info tiešām nebija iespējams atrast pat norises vietā. Kāpēc Kazāks nebija uz lielās skatuves nesapratu. Ēdinātāji bija vien divi un kad bijam nolēmuši paēst, jo koncerts vēl jāgaida, izrādījās vieniem vairs nav ko tirgot, viss apēsts, vismaz pie kafijas tikām, sēdēt arī nebija kur, nerunājot par elementāru jumtu nodrošinajumu. Prieks bija par skatītājiem, kuri ar smaidu sagaidīja koncertu par spīti laikapstākļiem un slapjajām kājām, bet noteikti vairs uz tādu pasākumu nedotos. Damien bija lielisks un milzīgs paldies viņam par vakaru!
K
komentētaja
4 jūlijā, 11:07
Iesaku savu "atsauksmi" atstāt L Tips Agency facebook lapā.
P
pasākuma apmeklētāja
4 jūlijā, 11:07
Man pati D.R. uzstāšanās patika, taču vakars kopumā būtu bijis daudz labāks, ja pasākums būtu labāk organizēts. Daudz trūkumu. Ļoti daudzi cilvēki nezināja, ka D.R. uzstāsies tikai 21.30. Mēs ar vīru reāli rēķinājāmies, ka pasākuma sākums ir 19.30 (kā jau tas uz biļetes norādīts). Protams, parasti neiztiek bez kavēšanās, bet ne jau tik ilgi. Tikai īsi pirms D.R. uzstāšanās no paziņas uzzināju, ka uzstāšanās sāksies 21.30. Esot bijis rakstīts FB, bet tur neesmu reģistrējusies... Līdz apnikumam bija klausīties Koena slābani melanholisko mūziku fonā, jūtot ka lietus tik pieņemas spēkā un nekas nesākas. Apkārt cilvēki sašutuši sarunājās par to, kad sāksies, kas noticis, kāpēc tāda aizkavēšanās. Tāpēc spriežu, ka vairums nebija zinājuši par sākumu 21.30. Otrs mans pārsteigums - aizgāju meklēt WC, bet biļetes palika pie vīra, ejot atpakaļ pasākuma zonā izrādījās, ka ar aproci nav gana, vajag arī līdzi biļeti. Kāda tad ir aproces funkcija-dekoratīva, vai? Katrā ziņā priecājos, ka līdzi nebija bērni, jo tad būtu vēl vairāk raižu. Žēl to jauno vecāku, kas ar bēbīšiem ratiņos vai slingos bija ieradušies, iespējams, rēķinoties, ka kamēr mazais savas stundas nogulēs, tikmēr varēs baudīt koncertu. Domāju, ka daudzi bija spiesti aiziet, nesagaidījuši sākumu.
K
kk
4 jūlijā, 11:07
Koncerts bija ok. Jā, laiki mainījās. Kārlis varēja spēlēt labāk uz lielās skatuves. Bet arī mazajai skatuvei pils parkā bija savs šarms. Bet ja laicīgi biji uzvilcis pabiezākas drēbes, lietus mēteli, koncerts bija ok. Otreiz domāju, ka arī apmeklētu šo koncertu. Turklāt tīrais koncerta laiks ilga virs 2 stundām, malacis par to.
I
Imants D.
4 jūlijā, 10:07
Vairāk būtu devis priekšroku Damien klausīties laiski atlaižoties zālītē vai sēžot uz krēsla un malkojot vīnu. Nepatika, droši vien arī lietus darīja savu un arī ilgā gaidīšana līdz koncerta sākumam, varbūt arī pats Damien neuzrunāja un viņa performance. Šīs nebija tas izpildītājs, ko gribējās stāvot uz slapja asfalta klausīties. Priecājos, ka Siguldā, kas tāds vispār notiek, bet domājams, ka daudzas lietas varētu mainīt, lai nākamreiz būtu labāk.
L
Linda
4 jūlijā, 09:07
Kāpēc Kārlis Kazāks nevarēja kāpt uz lielās skatuves? Un ja ar viņa uzstāšanās vieta tika mainīta, vai tiešām neviens no organizatoriem nevarēja uzkāpt uz lielās skatuves un pateikt par to gaidošajai publikai? Fui organizatoriem!
B
buk
4 jūlijā, 09:07
Organizācija vienkārši "izcila"! Ielaišana no 18.30, uz biļetēm rakstīts, ka koncerta sākums 19.30. Ieradāmies nedaudz pēc ielaišanas ap 18.45. Nostāvot lietū kājās gandrīz 1.5h, un nesaprotot kāpēc vēl nekas pēc 20.00 nav sācies, sāku googlēt un kaut kur uzdūros info, ka redz 19.30 paredzēts Kārlis Kazāks, 20.45 islandiete, bet Demiens tikai 21.30?! Rodas vairāki jautājumi, ja jau sevi sauc par festivālu, kāpēc nekur teritorijā vispār nebija izvietoti laiki cikos kas sākas. Otrais, ja reiz 19.30 bija paredzēts Kazāks, kur viņš palika? Lieliski nostāvētas kājās bezjēdzīgi 3h, lieliski samirkstot līdz beidzot parādās galvenais mākslinieks. Paldies, laikam turmpāk šis pasākums netiks apmeklēts.
S
Slapjais zirgs
4 jūlijā, 09:07
Ja koncerta biļetē ir rakstīts, ka koncerts sākas 19:30, tad es sagaidu, ka kāds (ieslošā grupa) 19:30 kāps uz skatuves un dziedās! Tas bardaks, kas notika vakar, liek aizdomāties vai tik te nav kāda slēpta sadarbība ar "atspirdzinošo dzērienu" tirgotājiem - kā saka, jo ilgāk nabaga koncerta gaidītājiem būs jāgaida, jo vairāk tiks izdzerts. Bet Damiens bija super!!! Bija vērts gaidīt!
O
ozzy
4 jūlijā, 09:07
Black Sabbath!!!
L
lindinja1
4 jūlijā, 08:07
Jāpiekrīt komentāram par sabojāto vakaru :( Arī mums stāsts gaužām līdzīgs, stundu pirms 19.30 noteiktā koncerta sākuma ieradāmies Siguldā. Priecīgi ieņēmām vietas, taču no 18.30-20.30 nekas neliecināja par koncerta sākuma tuvošanos. Tikai lietus pastiprinājās. Siltos dzērienus teritorijā nevarēja iegādāties, pēc tiem bija jāiet ārpusē. 20.30 uz skatuves uzkāpa nenosākamas personas, kas ar sevi iepazīstināja tikai pēc 2 dziesmas, kamēr cilvēki jau aktīvi sāka jautāt- kad būs Damien, un izplatījās informācija, ka paredzamais uzstāšanās laiks tiesam ir 21.30. Tikmēr arī es meklēju tīmeklī informāciju, ko esmu palaidusi garām- kad sāk spēlēt iesildītaji (un kas viņi ir) un cikos spēlē Damien? Nulle informācijas. Tikai tā, kas norādīta biletē- koncerta sākums 19.30. Plkst.21 gāza jau ar spaiņiem, bērni tiešām raudāja, patverties no lietus gaidot nezin-cikos gaidāmo Damien, vietu nebija. Aizgājām bēdīgi nesagaidījuši mākslinieku.
K
Kasiņš
4 jūlijā, 07:07
Nedomāju, ka īpaši kļūdīšos, ja teikšu, ka šis koncerts bija lielākais mēsls no jebkad apmeklētiem... Un tam pat īsti nav nekāda sakara ar Demienu vai viņa mūziku, vai nejēdzīgajiem laika apstākļiem, bet gan bariņu stulbeņu, kas 26 gadu laikā tā arī nav sapratuši, kā būtu jāorganizē pasākumi, lai nesabojātu apmeklētājiem vakaru. Kā normāli domājošs cilvēks, ierados nepilnu stundu pirms uz biļetēm norādītā koncerta sākuma 19.30, lai bez steigas atrastu vietu, kur novietot auto, un mierīgi iekļūtu norises vietā. Man ļoti patīk Koens, tomēr, ticiet man, noteikti labāk to būtu klausījies mājās uz dīvāna, nekā uz norises vietā izvietotās visnotaļ draņķīgās apskaņošanas sistēmas, tāpēc nemaz nejutos priecīgs, trešo stundu stāvot lietū un gaidot uzstāšanās sākumu. Ar grūtībām valdīdams dusmas, pārlūkoju netu, lai lieku reizi gūtu apstiprinājumu tam, ka nekur nav norādīts, ka Demiens uzstāsies tikai plkst. 21.30, kā saklausīju no citu, tikpat neapmierinātu, cilvēku sarunām, kas šo burvīgo faktu bija gājuši noskaidrot pie organizatoriem. Kad koncerts beidzot sākās, daļa apmeklētāju jau bija aizgājuši, bet daļa izturēja vien vairs dažas dziesmas, īpaši tie, kas bija ieradušies kopā ar bērniem, vai nebija parūpējušies par pietiekami efektīviem līdzekļiem aizsardzībai no lietus. Koncerta sākums iepriecināja ar vēl vienu pārsteigumu - es tiešām nebiju domājis, ka kaut kur ir iespējama vēl draņķīgāka skaņa par Arēnu Rīga, kurā organizētos pasākumus sen vairs neapmeklēju, lai nebojātu sev noskaņojumu. Tomēr šis pasākums pierādīja, ka Latvija var! Ja mierīgās dziesmas vēl bija kaut cik klausāmas, tad brīdī, kad Demiens sāka dziedāt skaļāk un ātrāk, skaņa vienkārši "aizkrita", liekot palikt ar pārsteigumā pavērtu muti. Tiešām? Šito mēslu mums iebaro 2016.gadā? Nevis par 2,50 kaut kur Kuldīgā, bet par 50 EUR uz pāri šķietami civilizētā Siguldā? Īsāk sakot, iesaku atcerēties koncerta organizētāju nosaukumu, kad nākošreiz nolemsiet sabojāt..., tas ir sagādāt sev jauku koncerta apmeklējumu!
M
Mode
4 jūlijā, 06:07
Biju, koncerts ilga 2h, ļoti skaists! Lietus nenieka netraucēja.
© TVNET. Visas tiesības paturētas