Otrdiena, 19. jūnijā Vārda dienas: Nils Viktors
Komentāri
Autorizējies šeit:
R
Renārs
9 decembrī, 08:12
Koncerts līmenī, ļoti patika. Noskaņa, gaismas pasākuma vietā ideāli piemērota šāda formāta pasākumam. Taurētāji godam pavadīja mūziķi, īpaši izcelt gribētos vīrieti, kas spēlēja sitaminstrumentus (Juris?) - nu godam laida, ar sirdi un dvēseli! Super projekts izdevies. Par tiem, kas visur pin iekšā politiku un uzstāšanos 9.maijā - nu paši Ušakovu esat ievēlējuši, tas Jums liekas ok. Mūziķi uzstājas kur maksā naudu, nevis tur kur patīk. Ja kādam nepatīk čigāni, bet mīļākais mūziķis uzstājas čigānu kāzās, tad viņš arī tiek automātiski norakts? Mazs mīnuss - arī man komentārs par politiku nebūtu pietrūcis.
Ingrida Balcune
28 novembrī, 15:11
Ak skaudība , mana māsa..
latviete_kSa
28 novembrī, 14:11
Mai..ta!! Kad pats pārdevās par grašiem un dziedāja 9.05 pie okupantu pieminekļa, viss bija ok?? Tad nebija tautas nodevējs???
telemus43
28 novembrī, 13:11
Vai tika atskaņots:"Ģeņ pobedi?"Ja nē, tad nekur tas neder!
telemus43
28 novembrī, 13:11
Vai tika atskaņots:"Ģeņ pobedi?"Ja nē, tad nekur tas neder!
S
sivins
28 novembrī, 12:11
Grupa "Jauns mēness" bija klausāma. Dažās dziesmas pat ļoti patika. Taču šitie projekti "Mielavs un pārcēlāji", "Mielavs un taurētāji" ir kaut kāds sviests.
Askolds Škenders
28 novembrī, 11:11
Biju uz šo koncertu šovakar 27.11.2016.!Lielisks koncerts,mulsināja vieta,bet bija silti izkurināts,izskatās ka ēka tiek rekonstruēta un tā no iekšpuses ir ļoti jauka un patiesībā ar vienkāršām lietām kā gaismu efektiem tika iegūts labs rezultāts:).Jāsaka jau arī kas nepatika un ļoti nepatika,ka man atnākot klausīties koncertu bija jāklausās viedoklis par politiku un ka redziet I. Busulis un Prāta vētra tjipa baigi draudzējoties ar Krieviju!Piedodiet,bet man to galīgi negribējās dzirdēt un es uzskatu,ka viņi kā mākslinieki var uzstāties jebkurā valstī un cik zinu,Krievijā uzstājas ari daudzi citi Latvijas mākslinieki,tad jau vajadzēja izcelt visus pārējos arī!Nu tas tā:)
L
Latviete
28 novembrī, 11:11
šis uzvaras parka dziedonis vairs manā ciemā neeksistē!
S
skai
28 novembrī, 07:11
dēļ mūzikas gribētu pat aiziet, bet tie politiskie komentāri atsit jebkuru vēlmi. būtu nu labāk paklusējis un par skabargu / baļķi padomājis.
© TVNET. Visas tiesības paturētas