Pirmdiena, 25. jūnijā Vārda dienas: Maiga Milija
Komentāri
Autorizējies šeit:
Pusess_Pushess
19 jūlijā, 09:07
Man grūti piekrist festivālam par pamatfunkciju piezīmēt izglītošanu - varbūt Saulkrasti, ne jau Salacgrīva. Var jau būt, ka esmu vecs un man pavisam negribas izglītoties - sākt meklēt skaņas garšu un baudījumu uz programmētiem basiem lēkājošu minjonu un dj dzeņu priekšnesumos. Šogad festivāls bija pa stundiņai piektdien, sestdien un mazliet vairāk svētdien. It kā jau nav slikti, bet publika balso ar nopirktajām biļetēm. Easy-money ziedu laiki ir beigušies. Vai nu positivus atgriežas un kļūst par festivāļu pēc pārliecības, vai arī beidzas kā dekādes biznesa projekts.
Viktors Jakimovs (ZaZzy)
17 jūlijā, 14:07
Jāni, bet Tev kā mūziķim un kritiķim neliekas absurdi Majora vārdi, ka "alt-J" viņaprāt, bija līdz šim tehniski un vizuāli iespaidīgākais festivāla koncerts!!! Manuprāt, šāds vājš un pustoni zemāks vajadzīgajam vokāla sniegums ir LIELS MĪNUSS festivāla noslēguma koncertam, nemaz nerunājot par enerģiju, kura, 1,5h gara koncerta laikā, parādījās tikai pēdējās 15 minūtēs! Tāda sajūta, ka POSITIVUS dvēsele ir pacēlusies virs Salacgrīvas meža ieloka un diemžēl turpina celties augšup... Bet ko darīt - tāpat mums Latvijā ir ar klubiem, bāriem, festivāliem..padarbojamies, uzlecam un norietam! Laikam tradīciju trūkums..
A
alex
17 jūlijā, 13:07
Tomer no tas kategorijas pirms 7 gadiem speja atvest Muse :) Bija loti aktuali, dargi, bet bija! Salidzinajumam Opener 2017 - Radiohead + Foo Fighters + The Weeknd + Lorde + vel n-tie muziki, kas butu daudz interesantaki musu publikai, neka esosais Positivus lineup 2017. Cena x2 dargaka, bet 4 dienas. Tatad kautkas ar Positivus jau nav kartiba n-to gadu pec kartas...
Juris Mendziņš
17 jūlijā, 12:07
Nepiekrītu, Jāni, gandrīz nevienam Tavam argumentam. Vašingtons bija foršs, Pixies bija okej, JP Cooper bija superīgs, bet no Goldingas es aizgāju prom. Un tas viss notiek laikā, kad Gdaņskā, dažu simtu kilometru attālumā nupat ir beiguši muzicēt Guns'n'Roses, Open'er festivālā uz skatuves bijuši Radiohead, Eiropā šobrīd koncertē Midnight Oil (turklāt - viņi to dara nevis stadionos bet gan zālēs ar pāris tūkstošu ietilpību!), kā reiz 16.jūlijā Francijā savu plosīšanos pa Eiropu noslēdz Coldplay, tepat Rīgā bijušo Foo Fighters un gaidām RHCP. Un man festivālā ar pretenzijām uz nopietnu Baltijas līmeni uz Nordea skatuves jāklausās elektriskie konservi, kur mākslinieks savā radošumā tālāk par lēkāšanu no tonikas uz subdominanti un apsēšanos uz paralēlā minora nav ticis. Sorry. Pēc Vašingtona tukšums. Sestdienas vakars. Pats prime-time. Okej, mēs aizgājām uz kino pie jūras baudīt Dastina Hofmana 1967.gada filmu "Graduate". Mans viedoklis ir - pasākums ir tuvu pie beigām. Tu nevari izvilkt uz jaunām uzlecošām (lasi - lētām) vai vecām stilīgām (lasi - jau lētām) zvaigznēm, ja visapkārt ārdās A kategorijas mākslinieki viens pēc otra. Izskatās, ka Postivus ir beidzies ar Muse un Sigur Ros laikiem.
© TVNET. Visas tiesības paturētas