Menu
RUS
Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zināmi pirmie "Cīņas kluba" dalībnieki

TVNET 9
Jānis Stībelis cer gūt publikas atzinību ar dziesmu "Mums paveiksies" | Foto:

"Latvijas Muzikālās līgas" televīzijas šovā "Cīņas klubs" kā pirmie tiksies Goran Gora, "R.A.P. ar Igo", "SPB" un Jānis Stībelis. Lai “Cīņas klubs" būtu krāšņāks, tas sāksies nevis 3.oktobrī, kā tika ziņots iepriekš, bet gan nedēļu vēlāk, 10. oktobra vakarā, un būs redzams LNT tiešraidē.

"R.A.P." un Igo "Latvijas Muzikālās līgas" dziesmu aptaujā un televīzijas šovā piedalās ar kopdarbu "Dzīve bez apstājas", Jānis Stībelis cer gūt publikas atzinību ar dziesmu "Mums paveiksies", savukārt jaunā grupa "SPB" cīņā startēs ar kompozīciju "Pearl Tears". Muzikālajās sacensībās ar veselām trim dziesmām piedalās Goran Gora – pirmajā cīņas reizē viņš piedāvās dziesmu "Kids And Figures".

Teju stundu garajā pārraidē katru nedēļu četri katra mēneša populārāko dziesmu izpildītāji sacentīsies par televīzijas skatītāju simpātijām, bet tikai viena dziesma katru trešdienas vakaru tiks kvalificēta "Latvijas Muzikālās līgas" fināla šovam, kas notiks 2008. gada sākumā.

Šovā mūziķu cīņas ritēs spraigā, sportiskā gaisotnē, kuru uzburs ne vien atbalstītāji tribīnēs un dažādi cīņas sporta veidiem raksturīgi elementi, bet arī skatuves iekārtojums ringā. Šovu vadīs kāds īpaši savdabīgs personāžs, kurš līdz šim bija vairāk pazīstams sporta aprindās, bet nu nolēmis pirmo reizi dzīvē vadīt mūziķu sacensības.

Katru trešdienas vakaru šovā startēs četri mūziķi, izpildot savu dziesmu, kuru dalībai "Latvijas Muzikālajā līgā" izvirzījis Radio SWH, apkopojot ikmēneša Top 20 rezultātus. Tālāk televīzijas skatītāju ziņā būs noteikt divus vakara finālistus, kas duelī sacentīsies par iespēju tikt finālā, tiesa, otrajā uzstāšanās reizē mūziķus gaida daudz grūtāks uzdevums - parādīt savu attieksmi, profesionalitāti un atraktivitāti, improvizējot par pretinieka dziesmu.

Katra "Cīņas kluba" šova uzvarētājs saņems īpašo "Latvijas Muzikālās līgas" čempiona jostu, balvu no dziesmu aptaujas atbalstītāja "Pioneer" un iespēju būt 10 finālistu vidū "Latvijas Muzikālās līgas" gada noslēguma šovā, kura rezultātā tiks noskaidrota 2007. gada populārākā dziesma Latvijā.

Ģenerālsponsora "OKartes" atbalstīta, "Latvijas Muzikālā līga" ir Latvijas populārāko rokdziesmu un popdziesmu aptauja, kuras uzdevums ir noteikt 2007. gada populārāko dziesmu Latvijā.

"Latvijas Muzikālās līgas" dalībnieku dziesmu videoversijas un videoklipus var redzēt Latvijas Mūzikas kanālā un interneta lapā www.lmk.lv/lml/.

"Latvijas Muzikālās līgas" uzvarētājs iegūs naudas balvu, TV un audio tehniku no "Pioneer", kā arī citas vērtīgas balvas no ģenerālsponsora "OKarte".

Sīkāka informācija par "Latvijas Muzikālo līgu" www.lmk.lv/lml/.

"Latvijas Mūzikas kanāla" tiešraides 24 stundas diennaktī ir iespējams skatīties ne tikai www.lmk.lv , bet arī portāla "TVnet" Online TV sadaļā un "Baltkom" analogās un digitālās televīzijas tīklos.

Goran Gora Jānis Stībelis
9 Komentāri