Goran Gora prezentē trešo albumu

TVNET

18:58, 15. decembrī, 2011

Šodien, 15.decembrī, klajā laists dziesminieka Goran Gora jeb Jāņa Holšteina-Upmaņa trešais dziesmu albums «Hold Me Close When It Comes». Savu jauno albumu dziesminieks ierakstījis četrās dienās un trīs naktīs, par ierakstu studiju izvēloties Ventspils Jaunrades nama Lielo zāli.


  • Citos portālos

Kā novēroja TVNET, šodien neilgi pēc plkst. 15 intīmā gaisotnē Kalnciema kvartālā noritēja dziesminieka albuma prezentācija. Pasākumā piedalījās dziesminiekam tuvākie cilvēki, draugi, radinieka un atbalsta partneri, kā arī mūziķi, ar kuriem viņš ilggadēji sadarbojies.

Goran Gora prezentē trešo albumuGoran Gora prezentē trešo albumu. Foto: Mārtiņš Otto

Pie vīna un uzkodām sirsnīgā atmosfērā tika teikti pateicības vārdi un nodziedātas vairākas kompozīcijas no jaunā albuma. Pēc tam visiem gribētājiem tika sniegti arī autogrāfi.

Reklāma
Uz pasākumu ieradās mūziķa ģimenes, draugi, tai skaitā Goran Gora laulātā draudzene Māra Upmane-Holšteine no grupas «Astro'n'Out», dziedātāja Linda Leen, fotogrāfs Nils Vilnis, kas ir arī jaunā albuma vāka autors, žurnālists Uldis Rudaks un daudzi citi.

Kā jau ziņots, tuvākais koncerts norisināsies nākamā gada februārī Rīgas Doma baznīcā, kurā tiks atskaņots dziesminieka jaunais mūzikas albums.

LASI TVNET: Goran Gora uzstāsies Rīgas Doma baznīcā

Dziesminieks kļuvis arī par Rīgas Doma baznīcas 2012.gada labas gribas vēstnieku, atbalstot Doma baznīcas un biedrības «Ascendum» kopīgi rīkoto, vairāku gadu garumā plānoto akciju «Mans Doms». Akcijas laikā tiks rīkoti koncerti, izstādes un citi pasākumi visu vecumu auditorijai Doma baznīcā un baznīcas dārzā.

Pirmais Goran Gora dziesmu albums «Jetlag» klajā nāca 2007.gadā, bet 2010.gadā tika izdots jau otrais dziesmu albums «Mystyrys Yrs».



  • Citos portālos

Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.



Kļūsti par reportieri