Pauls dzimšanas dienu sagaida ar jaunu nošu grāmatu un CD

 

Raimonda Paula dziesmu izdevniecība « MicRec», sagaidot komponista 78. dzimšanas dienu, svētdien, Maestro dzimšanas dienā, laida klajā komponista 100 populārāko un jaunāko dziesmu nošu grāmatu un CD ar 20 populārāko dziesmu fonogrammām.

Grāmatā apkopotas paša komponista izvēlētas dziesmas no «zelta» repertuāra ar dzejnieku Alfrēda Krūkļa, Imanta Ziedoņa, Jāņa Petera, Vizmas Belševicas, Austras Skujiņas, Leona Brieža un citu dzejnieku tekstiem, kā arī pašas jaunākās dziesmas no teātru izrādēm «Sudraba slidas», «Marlēna», «Trubadūrs uz ēzeļa» un «Leo. Pēdējā bohēma».

Foto: Publicitates foto

Nošu grāmata būs pieejama gan atsevišķi, gan arī īpašā komplektā, kurā ietilpst arī CD ar 20 populāru Maestro dziesmu fonogrammām, jeb instrumentālajiem pavadījumiem. Šis komplekts būs īpaši noderīgs skolu vokālajiem kolektīviem, bērnu ansambļiem, solistiem un ikvienam, kurš šo instrumentālo versiju pavadījumā, šīs dziesmas varēs izpildīt pats. Šajā CD iekļautas gan tā saucamās «karaoke» versijas, gan arī vairāku pazīstamu izpildītāju ieskaņotās oriģinālās instrumentālās fonogrammas, starp kurām tādu dziesmu pavadījumi kā «Mēmā dziesma», «Viss nāk un aiziet tālumā», «Kūko, kūko dzeguzīte», «Cāļus skaita rudenī» un daudzas citas.

Reklāma

Grāmatas ievadvārdus rakstījusi muzikoloģe Daiga Mazvērsīte.

Grāmatas dizainu veidojis mākslinieks Guntars Ošenieks. Notis sagatavojusi Juta Bērziņa un pats Maestro. Grāmatas druku nodrošinājusi tipogrāfija EVEKO, kuras vadītājs Egīls Vētra pats ir mūziķis un diriģents un labi apzinās šāda izdevuma nozīmi.

Grāmatas izdošanu informatīvi atbalsta žurnāls UNA, interneta portāls TVNET, Latvijas Radio 2 un televīzijas kanāls TV3.

Grāmatu un CD iespējams pasūtīt www.micrec.lv


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 25000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 350 EUR
Māja
Māja, Ķekavas pag., 179500 EUR

Kļūsti par reportieri