Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Pauls dzimšanas dienu sagaida ar jaunu nošu grāmatu un CD

  • Raksts
  • Foto
Foto: sejas.lv

Raimonda Paula dziesmu izdevniecība « MicRec», sagaidot komponista 78. dzimšanas dienu, svētdien, Maestro dzimšanas dienā, laida klajā komponista 100 populārāko un jaunāko dziesmu nošu grāmatu un CD ar 20 populārāko dziesmu fonogrammām.

Grāmatā apkopotas paša komponista izvēlētas dziesmas no «zelta» repertuāra ar dzejnieku Alfrēda Krūkļa, Imanta Ziedoņa, Jāņa Petera, Vizmas Belševicas, Austras Skujiņas, Leona Brieža un citu dzejnieku tekstiem, kā arī pašas jaunākās dziesmas no teātru izrādēm «Sudraba slidas», «Marlēna», «Trubadūrs uz ēzeļa» un «Leo. Pēdējā bohēma».

FOTO: Publicitates foto
Nošu grāmata būs pieejama gan atsevišķi, gan arī īpašā komplektā, kurā ietilpst arī CD ar 20 populāru Maestro dziesmu fonogrammām, jeb instrumentālajiem pavadījumiem. Šis komplekts būs īpaši noderīgs skolu vokālajiem kolektīviem, bērnu ansambļiem, solistiem un ikvienam, kurš šo instrumentālo versiju pavadījumā, šīs dziesmas varēs izpildīt pats. Šajā CD iekļautas gan tā saucamās «karaoke» versijas, gan arī vairāku pazīstamu izpildītāju ieskaņotās oriģinālās instrumentālās fonogrammas, starp kurām tādu dziesmu pavadījumi kā «Mēmā dziesma», «Viss nāk un aiziet tālumā», «Kūko, kūko dzeguzīte», «Cāļus skaita rudenī» un daudzas citas.

Grāmatas ievadvārdus rakstījusi muzikoloģe Daiga Mazvērsīte.

Grāmatas dizainu veidojis mākslinieks Guntars Ošenieks. Notis sagatavojusi Juta Bērziņa un pats Maestro. Grāmatas druku nodrošinājusi tipogrāfija EVEKO, kuras vadītājs Egīls Vētra pats ir mūziķis un diriģents un labi apzinās šāda izdevuma nozīmi.

Grāmatas izdošanu informatīvi atbalsta žurnāls UNA, interneta portāls TVNET, Latvijas Radio 2 un televīzijas kanāls TV3.

Grāmatu un CD iespējams pasūtīt www.micrec.lv

15 Komentāri