Menu
RUS
Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

GAZ-ROCK tūre veiksmīgi finišē Viļānos

TVNET 8
Foto:

Vakar īsi pēc saullēkta GAZ-ROCK ietvaros tika sniegts tūres galā koncerts Viļānu autoostā. Kopumā notika piecas uzstāšanas gan apdzīvotās vietās, gan klusās ezeru pludmalēs.

Kā jau ziņots, pagājušās nedēļas nogalē vairāki pašmāju mūziķi vienojās kopīgā koncertu braucienā pa Latgali, izmantojot vairāk kā piecdesmit gadus vecu smago automobili GAZ-51. Projekta GAZ-ROCK ietvaros interesenti tika priecēti ar izrādēm Adamovas dabas parkā, Lipuškos pie Rāznas ezera, Vecslabadā, Lubāna mitrājā, kā arī Viļānu autoostā.

Brauciena mērķis bija pozitīvu sajūtu ģenerēšana sev un apkārtesošajiem, un tajā piedalījās pārstāvji no grupām „Sensors”, „Plūme”, „Pupociklu vasara” un „Edgari”. Tika izpildītas skaistākās šo ansambļu dziesmas, kā arī radniecīgi ārzemju mākslinieku skaņdarbi.

Pasākuma rezultāti ir pārsnieguši visu cerēto, tāpēc 6. oktobrī GAZ-ROCK dalībnieki sniegs papildu uzstāšanos Studentu klubā. Klātesošos izklaidēs „Plūme”, „Sensors” un „Edgari”. Ļoti iespējams, ka ieradīsies arī pārstāvji no grupas „Edžiņa dzīvoklis”.

8 Komentāri