Konferencē «Eurosonic Norderslag» Latviju pārstāvēs «Bandmaster» un «Dagamba»

"Bandmaster" Latvijas Mākslas akadēmijas karnevālā
 

Groningenā, Nīderlandē, gaidāmajā mūzikas industrijas festivālā un konferencē «Eurosonic Nooredslag 2017» Latviju pārstāvēs elektroniskās mūzikas projekts «Bandmaster» un eklektiskā mūzikas grupa «Dagamba». Kā informē Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/Latvijas Mūzikas eksports izpilddirektore Agnese Cimuška, ikgadējo pasākumu, kas šogad norisināsies no rītdienas, 11. janvāra, līdz 14. janvārim, veido mūzikas konferences «Eurosonic» un pilsētas festivāla «Eurosonic Norderslag» apvienojums, kurā pulcējas dalībnieki gandrīz no visām Eiropas valstīm.

Katras dienas programmā iekļautas gan dažādas industrijas profesionāļu lekcijas, diskusijas un tikšanās, gan vakara daļā - ievērojams skaits koncertu vairāk nekā desmit norises vietās.

Pēc Cimuškas paustā, «Eurosnic Norderslag» ir vadošā un būtiskākā šāda veida konference Eiropā, kas daudziem mūziķiem paver plašas tālākās darbības iespējas.

Reklāma

Latviju pārstāvošo grupu «Bandmaster» 2014. gadā izveidoja elektroniskās mūzikas producenti «DJ Rudd» un Andis Ansons, kā arī hiphopa māksliniece Viņa jeb Zelma Jēgere. Līdz šim grupa izpelnījusies uzmanību ar kvalitatīvi producētu popmūziku elektroniskās mūzikas stilistikā.

Savukārt 2011. gadā dibinātā apvienība «Dagamba», kuru veido internacionāls sastāvs, bet vada čellists Valts Pūce, klausītāju interesi piesaistījusi ar savām ekspresīvajām interpretācijām. «Dagamba» skanējumu veido čelli, klavieres un perkusijas, bet repertuāru - klasiskās mūzikas, pasaules mūzikas, roka un popa skaņdarbi.

Pērn, kad konferences uzmanības centrā bija Centrālās un Austrumeiropas valstis, Latviju «Eurosonic Norderslag» pārstāvēja «Momend», «The Big Bluff» un «Carnival Youth».

Saistītie raksti
Festivāla apskats: "Eurosonic"

Festivāla apskats: "Eurosonic"

Latviju konferencē «Eurosonic Noorderslag» pārstāvēs trīs grupas

Latviju konferencē «Eurosonic Noorderslag» pārstāvēs trīs grupasApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 58000 EUR
Māja
Māja, Sigulda, 170000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 34000 EUR

Kļūsti par reportieri