Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Marija Naumova sāks koncertturneju pa Latviju

  • Raksts
  • Video
  • Foto
Marija Naumova | Foto: Ekrānuzņēmums

Marija Naumova ar jauno programmu «Uz ilūziju tilta» 31. martā sāks koncertturneju pa Latviju. Koncertos varēs klausīties izcilus Francijas mūziķus, kuri piedalījušies jaunā albuma ierakstā Parīzē - jau Latvijas publikai pazīstamais ģitāras spēles virtuozs Sebastjens Žinjo (Sebestien Giniaux), «manuš» (manouch) stila ģitārists Samī Dussa (Samy Daussat) un vijolnieks Matias Levī (Matiass Levi), kā arī jaunatklājums – akordeoniste Merila Abas (Merilla Abas).

Uz skatuves kopā muzicēs Latvijā pazīstamie mūziķi Rolands Beļēvičs, Andris Buiķis un Norberts Skraucis.

Koncerti notiks

31. martā Jelgavas Kultūras namā

1. aprīlī Latgales vēstniecībā Gors, Rēzeknē

2. aprīlī Liepājas koncertzālē Lielais Dzintars

3. aprīlī Teātra namā Jūras vārti, Ventspilī

6. aprīlī Valmieras Kultūras centrā

7. aprīlī Ogres novada Kultūras centrā

8. aprīlī Dailes teātra lielajā zālē

9. aprīlī Vidzemes koncertzālē Cēsis

Programmā iekļautas oriģinālkompozīcijas no albuma «Uz ilūziju tilta», kur vārdus sarakstījis gan izcilais Jānis Peters, gan talantīgais Kārlis Vērdiņš, savukārt mūziku komponējis franču komponists, viens no labākajiem «manuš» stila ģitāristiem pasaulē Sebastjens Žinjo.

«Šo albumu un jauno programmu loloju jau sen, vairākus gadus domāju par to, kas atspoguļotu un apvienotu manu dzīvi Francijā ar manām mājām Latvijā. Beidzot tas ir izdevies - Parīzē dzimusi mūzika, neaprakstāma Jāņa Petera dzeja, viegli un skaisti Kārļa Vērdiņa teksti. Ko gan es vēl varu vēlēties? Esmu laimīga!» stāsta Marija.

Speciāli šiem koncertiem Nacionālā teātra scenogrāfs Oskars Pauliņš gatavo oriģinālu noformējumu ar īpašo gaismas partitūru.

Seko līdzi Marijas Naumovas aktivitātēm Facebook un marta beigās skaties tiešraidē koncertu sagatavošanas procesu.

Albums jau ir pieejams Marijas jaunajā mājas lapā www.marijanaumova.lv

Biļetes var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā.

0 Komentāri