Koncertā vāks līdzekļus grūtībās nonākušu mūziķu atbalstam

Grupa ''Oranžās brīvdienas''
 

23. martā plkst.19 Latvijas 1.rokkafejnīcā notiks fonda «Līdzskaņa» rīkots labdarības koncerts, kurā tiks vākti ziedojumi fonda īstenotajām aktivitātēm Latvijas grūtībās nonākušo mūziķu atbalstam, informē fonda pārstāve Baiba Kojare.

Koncertā uzstāsies Andis Grīva, Aigars Krēsla, Ralfs Eilands, Olga Rajecka, kā arī grupas «Indygo», «Fuck Art», «Riga Raggae», «The Hobos», «Inokentijs Mārpls» un «Oranžās brīvdienas». Vakaru vadīs Artūrs Mednis.

Visi koncertā iegūtie līdzekļi tiks izmantoti atbalsta sniegšanai grūtībās nonākušajiem Latvijas izpildītājiem un producentiem, par kuriem iesniegti palīdzības pieteikumi fonda mājaslapā. Patlaban fonds saņēmis piecus palīdzības pieteikumus - par atbalsta piešķiršanu tiks lemts 27. marta fonda padomes sēdē.

Reklāma

Fonda mērķis ir sniegt finansiālu, praktisku, emocionālu atbalstu izpildītājiem un fonogrammu producentiem, lai palīdzētu atveseļoties, kā arī pārvarēt pēkšņus zaudējumus un grūtības dzīvē, kas vienlaikus liegušas māksliniekiem iespēju attīstīt savu radošumu un apgrūtinājušas sadzīvi, tādējādi arī izolējot māksliniekus no ierastās ikdienas vides.

LASI CITUR: bilesuparadize.lv

Saistītie raksti
Līdzskaņa - jauns atbalsta fonds mūziķiem

Līdzskaņa - jauns atbalsta fonds mūziķiem

Sociālā atbalsta fonds mūziķiem «Līdzskaņa» sāk sadarbību ar Ziedot.lv

Sociālā atbalsta fonds mūziķiem «Līdzskaņa» sāk sadarbību ar Ziedot.lv


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 35000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 84900 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 30000 EUR

Kļūsti par reportieri