Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sāksies Igo pavasara koncerti «Suns ar tevi»

Foto: Publicitātes foto

Līdz ar pavasara iestāšanos Igo kopā ar draugiem apceļos Latviju koncertējot. Pagājušā gada nogalē Igo aizvadīja 15 ziemas koncertus «Vējš sola lapai debesis», piedaloties pianistam Jānim Strazdam un Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķei Martai Kauliņai ar sitaminstrumentiem. Pateicoties klausītāju atsaucībai, gaidāms koncertsērijas turpinājums pavasara noskaņās.

Koncertos «Suns ar tevi» skanēs Igo un komponista Jāņa Strazda kopdarbi, visiem zināmas kompozīcijas un jaunradīti skaņdarbi, kā arī dziesmas no Igo zelta repertuāra.

Ar šiem koncertiem mūziķi centīsies pievērst sabiedrības uzmanību dzīvnieku aizsardzības tēmai. Lai ar darbiem pamatotu savus nodomus, no katras pārdotās biļetes 0,50 EUR tiks veltīti dzīvnieku patversmes «Ulubele» vajadzībām un attīstībai.

Koncerti gaidāmi 21. aprīlī Jaunpils pilī, 22. aprīlī Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centrā, 23. aprīlī Krustpils pilī, 27. aprīlī Cēsu pilī, 28. aprīlī Bauskas pilī un 30. aprīlī Skrundas muižā.

FOTO: Publicitātes foto

11. maijā kultūras pilī «Ziemeļblāzma» notiks koncertsērijas noslēgums. Īpaši šim notikumam Igo, Jānim Strazdam un Martai Kauliņai pievienosies ģitārists Miks Akots, kurš mācās Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolā. 2015. gadā Miks uzvarēja LTV1 šovā «Radīti skatuvei», bet 2016. gadā piedalījās konkursā «Ineses Galantes talanti».

Biļetes iespējams iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs, kā arī pirms koncertiem to norises vietā.

0 Komentāri