Sāksies Igo pavasara koncerti «Suns ar tevi»

 

Līdz ar pavasara iestāšanos Igo kopā ar draugiem apceļos Latviju koncertējot. Pagājušā gada nogalē Igo aizvadīja 15 ziemas koncertus «Vējš sola lapai debesis», piedaloties pianistam Jānim Strazdam un Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķei Martai Kauliņai ar sitaminstrumentiem. Pateicoties klausītāju atsaucībai, gaidāms koncertsērijas turpinājums pavasara noskaņās.

Koncertos «Suns ar tevi» skanēs Igo un komponista Jāņa Strazda kopdarbi, visiem zināmas kompozīcijas un jaunradīti skaņdarbi, kā arī dziesmas no Igo zelta repertuāra.

Ar šiem koncertiem mūziķi centīsies pievērst sabiedrības uzmanību dzīvnieku aizsardzības tēmai. Lai ar darbiem pamatotu savus nodomus, no katras pārdotās biļetes 0,50 EUR tiks veltīti dzīvnieku patversmes «Ulubele» vajadzībām un attīstībai.

Reklāma

Koncerti gaidāmi 21. aprīlī Jaunpils pilī, 22. aprīlī Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centrā, 23. aprīlī Krustpils pilī, 27. aprīlī Cēsu pilī, 28. aprīlī Bauskas pilī un 30. aprīlī Skrundas muižā.

Foto: Publicitātes

11. maijā kultūras pilī «Ziemeļblāzma» notiks koncertsērijas noslēgums. Īpaši šim notikumam Igo, Jānim Strazdam un Martai Kauliņai pievienosies ģitārists Miks Akots, kurš mācās Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolā. 2015. gadā Miks uzvarēja LTV1 šovā «Radīti skatuvei», bet 2016. gadā piedalījās konkursā «Ineses Galantes talanti».

Biļetes iespējams iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs, kā arī pirms koncertiem to norises vietā.

Saistītie raksti
Igo piedāvā jaunu dziesmu rudens noskaņās

Igo piedāvā jaunu dziesmu rudens noskaņās

Igo aicina uz Ziemassvētku koncertiem

Igo aicina uz Ziemassvētku koncertiem

Akuratere un Igo tiksies Hermaņa dziesmu koncertā

Akuratere un Igo tiksies Hermaņa dziesmu koncertāSaistītie raksti
Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Cēsis, 83000 EUR
Māja
Māja, Amatnieki, 149000 EUR
Zeme
Zeme, Līči, 43000 EUR

Kļūsti par reportieri