Laba daba
 

No 4. augusta līdz 6. augustam astoto reizi Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā «Ratnieki» notiks starptautiskais mūzikas festivāls «Laba daba», kurš pulcēs vairāk nekā 60 pašmāju un ārzemju mūziķus, informē festivāla organizatori.

«Laba daba» festivālā šogad uzstāsies tādas pašmāju mūzikas apvienības «Židrūns», «Pienvedēja piedzīvojumi», «Dzelzs vilks», «Ezeri», «Inokentijs Mārpls», «Pirmais kurss», «All Day Long», folkgrupas «Rāva» un «Daba san», mūziķe Elizabete Balčus, Artura Skuteļa grupa «Tvērumi», «Bezgalībieši», «Baložu pilni pagalmi», «Hipstokrātija», «Riga Reggae», «Oranžās brīvdienas», Nils Īle un «Kanisaifa» un grupa «Vientuļš, bet neglīts», kurai šī būs pirmā publiskā uzstāšanās.

Reklāma

Šogad «Laba daba» piedāvās arī plašu un daudzpusīgu ārvalstu mūziķu klāstu - piektdienas vakarā uz skatuves kāps festivāla pirmo gadu regulārie viesi - enerģiskā folkmūzikas apvienība no Krievijas «Otava E», «post» roka un dzīvās elektronikas grupa «Tiny Fingers» no Izraēlas, lietuviešu «post-punk» un eksperimentālas deju mūzikas grupa «Solo Ansamblis», japāņu mūziķis Kenta Hajaši un itāļu «new-wave» trio «Soviet Soviet». Minētās grupas ir tikai priekšvēstneši ārvalstu mūziķu programmā.

Līdz ar pirmo grupu izziņošanu tirdzniecībā tiek laistas arī festivāla grupu biļetes, kas iegādājamas komplektos pa piecām biļetēm. Biļetes uz festivālu pieejamas visās «Biļešu servisa» kasēs un internetā.

Festivālu rīko pasākumu aģentūra «Pareizā ķīmija», radio «Naba» un klubs «Nabaklab».

Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 94000 EUR
Māja
Māja, Mārupe, 195000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 190000 EUR

Kļūsti par reportieri