Balčus pārstāvēs Latviju mūzikas konferencē «The Great Escape»

 

No 18. līdz 20. maijam Lielbritānijas pilsētā Braitonā norisināsies ikgadējā mūzikas konference un festivāls «The Great Escape», kurā šogad vienīgā ne tikai no Latvijas, bet aŗī no visām Baltijas valstīm, sniegt divus koncertus uzaicināta mūziķe Elizabete Balčus. Jau šonedēļ Elizabete ir devusies koncerttūrē uz Lielbritāniju, Nīderlandi un Vāciju.

Festivāls «The Great Escape» ik gadu atklāj perspektīvākos mūziķus no visas pasaules, lai trīs dienu garumā pieskandinātu 30 koncertzāles visā Braitonā. Mūziķu sniegumu vēro aptuveni 3500 mūzikas industrijas profesionāļi un vairāk kā 15 000 apmeklētāju, tādējādi padarot šo par vienu no lielākajiem un nozīmīgākajiem showcase festivāliem visā pasaulē.

Lielbritānijā Elizabete ievērota jau iepriekš - pērn Elizabete izdeva albumu «Conarium», kas Kembridžas radio «Cambridge 105» ietverts 2016. gada labāko alternatīvo albumu topā kā trešais labākais, kā arī viņas muzikālās dotības novērtētas dažādu mūzikas apskatnieku recenzijās.

Reklāma

«The Great Escape» Elizabetei būs iespēja parādīt Latvijas jaunāko avantpopa mūziku, kuru veido akadēmiskās un elektroniskās mūzikas sintēze, ar nozīmīgu lomu virtuozai flautas spēlei, kā arī skanošiem dārzeņiem, kas ar īpašu mikroshēmu saslēdzot tiek spēlēti kā sintezators.

Šī festivāla mērķis ir atklāt un apzināt jaunus talantus un veicināt sadarbības iespējas industrijas pārstāvjiem, kā arī veicināt atpazīstamību Latvijai kā radošas, profesionālas un mūsdienīgas jaunās mūzikas rašanās vietai.

Jau šonedēļ Elizabete ir devusies koncertturnejā uz Lielbritāniju, Nīderlandi un Vāciju, kur no 20.04. līdz 2.05. viņa sniegs astoņus koncertus kopā ar multidisciplināro mākslinieci Sabīni Moori. Tūres ietvaros notiks koncerti Londonā, Kembridžā, Amsterdamā un citās pilsētās, paredzētas arī vairākas radio intervijas.

LASI CITUR: elizabetebalcus.com

LASI CITUR: greatescapefestival.com

Waterflower

Saistītie raksti
Elizabete Balčus laidīs klajā jaunu albumu

Elizabete Balčus laidīs klajā jaunu albumu

Elizabete Balčus: «Es rakstu zemapziņu»

Elizabete Balčus: «Es rakstu zemapziņu»

Balčus piedāvā jaunu video dziesmai «Tourist»

Balčus piedāvā jaunu video dziesmai «Tourist»Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Komercplatība
Komercplatība, Rīga, 600 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 25000 EUR
Māja
Māja, Ķekava, 171000 EUR

Kļūsti par reportieri