Ieskaties, kā tapa «Dzeguzītes» un draugu albums

 

4. aprīlī mūzikas ierakstu veikalos nonāca jaunais Guntara Rača dziesmu albums bērniem «Kur dzīvo laime». Albumā ir 11 pilnīgi jaunas Rača paša komponētas dziesmas, izpilda Latvijas radio bērnu popgrupa «Dzeguzīte» un viņu lielie draugi - Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Sergejs Jēgers, Kaspars Markševics, Normunds Rutulis, Antra Stafecka, Katrīna Bindere, Zigfrīds Muktupāvels un Mārtiņš Ruskis. Piedāvājam ielūkoties albuma tapšanas aizkulisēs. Fotogrāfs Valdis Krūmiņš izveidojis foto galeriju un arī dziesmas «Uz kuru pusi» video, kura pamatā ir studijā fiksētie procesi.

Kaspars Markševics un Dzeguzīte "Uz kuru pusi"

Reklāma

Albums «Kur dzīvo laime» ir atbalsts Latvijas Bērnu bāreņu fonda (LBBF) iniciatīvai vākt līdzekļus terapeitisko spēļu istabu iekārtošanai speciālo internātskolu bērniem ar īpašām vajadzībām.

Līdz šim fonds par ziedotāju līdzekļiem jau ir labiekārtojis četras šādas spēļu istabas, un šonedēļ 19. aprīlī tāda tika atklāta arī Baltinavas Kristīgajā internātpamatskolā, kur atklāšanas brīdī klāt bija arī fonda priekšsēdētājs un albuma «Kur dzīvo laime» dziesmas «Uz kuru pusi» izpildītājs Kaspars Markševics un dziesmu autors Guntars Račs, kurš skolai dāvināja mūzikas centru un jauno albumu, kurā atrodami arī visu dziesmu instrumentālie pavadījumi un visu dziesmu notis.

Albums pieejams mūzikas ierakstu veikalos, Jāņa Rozes grāmatnīcās un degvielas uzpildes stacijās, Maxima, Rimi un citur.

LASI CITUR: www.micrec.lv

Saistītie raksti
«Dzeguzīte» aicina uz  jubilejas koncerta DVD atvēršanas svētkiem

«Dzeguzīte» aicina uz jubilejas koncerta DVD atvēršanas svētkiem

«Zelta mikrofonu» par mūža ieguldījumu saņems «Dzeguzītes» vadītāja

«Zelta mikrofonu» par mūža ieguldījumu saņems «Dzeguzītes» vadītāja

«Dzeguzīte un draugi» izdod jaunu albumu

«Dzeguzīte un draugi» izdod jaunu albumu


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Jelgava, 164000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 1100 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 250000 EUR

Kļūsti par reportieri