Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Noklausies Ozola un dueta «Tehnikums» albumu

  • Raksts
  • Video
Tehnikums un Ozols | Foto: Publicitātes

Mūzikas straumēšanas vietnēs publicēts repera Ozola un apvienības «Tehnikums» kopīgi radītais albums «Semestris». Tā prezentācija jau piektdien, 10. novembrī, mūzikas namā «Daile». Pasākumā māksliniekiem pievienosies divi īpašie viesi, kuru vārdi pagaidām tiek turēti noslēpumā.

Pieredzējušais reperis Ozols atzīst: albums «Semestris» bijis jauns izaicinājums gan skanējuma, gan arī koncepcijas ziņā. «Albumam ir divas daļas - A un B puse. A pusē ir stāsts par divu jaunu cilvēku attiecībām, kas vijas cauri piecām dziesmām, savukārt B pusē ir mūsu dziesmu «mash up» versijas un bonusa dziesma «Tu vari tēlot». Man šis, iespējams, bija solis ārpus komforta zonas, taču esmu ļoti priecīgs par ierakstu un iespēju strādāt ar grupu «Tehnikums».»

Grupu «Tehnikums» veido divi mūziķi - Dagnis Neilands, kas spēlējis grupā «The Mundane», un Kristaps Dubļāns, kas darbojies «underground» apvienībās «Kušš» un «Mala».

1 Komentārs