Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kārlis Kazāks piedāvā jaunu dziesmu "Nāc, nakts"

Kārlis Kazāks | Foto: Egons Reiters

Kārļa Kazāka ieilgušais klusuma brīdis pēc 2008. gada albuma "Uz manām plaukstām" iznākšanas tiek pārtraukts ar jaunas dziesmas izdošanu.

"Nāc, nakts" ir pirmā publiskotā dziesma no topošā Kārļa Kazāka albuma "16 stundas", kas tiks izdots šajā pavasarī. Gaidāmais albums ir atvasināts no stāsta par attiecībām starp diviem cilvēkiem, kas norisinās sešpadsmit stundās.

Dziesmas "Nāc, nakts" ierakstā piedalījās Anete Kozlovska (balss, taustiņinstrumenti), Uldis Kozlovskis (bass), Māris Bīmanis (elektriskās ģitāras), Anrijs Grinbergs (sitamie instrumenti) un Kārlis Kazāks (balss, akustiskās ģitāras). Ieraksts tapis Siguldā, ciešā sadarbībā ar Gintu Solu.

Dziesmas mūzikas un vārdu autors ir Kārlis Kazāks.

Kārlis Kazāks agrāk muzicējis tādos sastāvos kā "Dull Doll" un "Oceanfall". Ar grupu "Oceanfall" 2002. gadā izdots albums "Upe bez tiltiem". 2008. gadā tika izdots Kārļa Kazāka soloieraksts "Uz manām plaukstām".

9 Komentāri