Pēc ilgākas pauzes ar jaunu dziesmu atgriežas «pienvedēji»

 
Pienvedēja piedzīvojumi

Rokgrupa «Pienvedēja piedzīvojumi» piedāvā pirmo dziesmu no rudenī gaidāmā jaunā albuma. Dziesma «Tā mēs dzīvojam» tiks iekļauta grupas jaunajā albumā, kura ieraksts pašlaik tiek pabeigts «Sound Division» studijā skaņu režisora Gata Zaķa vadībā. Albuma izdošana plānota 2014. gada rudenī.

Jau ziņots, ka, atzīmējot 20 gadus kopš dibināšanas, «Pienvedēja piedzīvojumi» 3. oktobrī uzstāsies koncertzālē «Palladium». Koncertā skanēs gan aizvadīto gadu lielākie «pienvedēju» hiti, gan jaunās dziesmas.

LASI TVNET: «Pienvedēja piedzīvojumi» izsludina jubilejas koncertu

Grupu «Pienvedēja piedzīvojumi» 1994. gadā Sabilē dibināja vokālists un basģitārists Māris Žigats kopā ar brāļiem Lundēm – Aldi (ģitāra) un Pēteri (bungas). Visā grupas pastāvēšanas laikā mūziķu apvienības sastāvs palicis nemainīgs.

LASI CITUR: Grupas facebook profils

«Koncertā atskatīsimies uz to, ko mūsu trijotne 20 gados ir sastrādājusi. Tomēr neraudzīsimies pagātnē vien, skatīsimies arī nākotnē un atrādīsim jaunās dziesmas. Mūsu pulveris vēl nav izšauts!» par gaidāmo koncertu stāsta Māris Žigats.

Biļetes uz «Pienvedēja piedzīvojumu» jubilejas koncertu var iegādāties «Biļešu servisa» tirdzniecības vietās.

LASI CITUR: Biļetes šeit:

Reklāma

Noklausies


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.

Reklāma

Kļūsti par reportieri