Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit >

Liepājas bītmeikers «Demaui» laiž klajā jaunu skaņdarbu

  • Raksts
  • Video
Foto: Paula Ostupe

Pašmāju elektroniskās mūzikas mākslinieks un bītmeikeris Demaui no Liepājas pagājušās nedēļas nogalē izdevis jaunu singlu, kas pieejams visās straumēšanas platformās. Tā nosaukums un vāciņa dizains, kuru veidojis pats Demaui, ir radies, iedvesmojoties no mazajiem, naktī spīdošajiem okeāna organismiem (lat. nosaukums Noctiluca scintillans).

«Manuprāt, dziesmas kompozīcija izved klausītāju cauri ceļojumam, ko varētu pielīdzināt viļņiem, kuri jāpiedzīvo mazajiem, naktī spīdošajiem,» tā par dziesmu izsakās autors.

Singls pieejams bezmaksas straumēšanai visās platformās, tajā skaitā spotify. Lejupielāde pieejama Demaui bandcamp lapā.

1 Komentārs