Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit >

«The Ludvig» Valentīndienā faniem velta dziesmu par mīlestību

  • Raksts
  • Video
The Ludvig | Foto: Ekrānuzņēmums

Dziedātājs «The Ludvig», sagaidot gada romantiskāko dienu, velta visiem mīlētājiem savu jaunāko dziesmu «Shivers» - par ļoti intīmām un skaistām jūtām, kuras pazīst ik katrs, kas kaut reizi ir mīlējis.

Jaunās mīlas dziesmas «Shivers» autors ir pats izpildītājs (Jēkabs Ludvigs Kalmanis) un to producējis Jānis Ķirsis. Jaunais, talantīgais dziedātājs ir izvairīgs atklāt dziesmas tapšanas vēsturi, taču tā viņa dziesmu krātuvītē esot jau kādu laiku gaidījusi savu īsto brīdi izskanēt, dziesmas ideja tapusi jau 8. klasē un stāsta par ļoti personīgiem pārdzīvojumiem un jaunām sajūtām.

Dziesmas «Shivers» video klipā kopā ar dziedātāju «The Ludvig» ir redzama Agra Daņiļeviča deju skolas «Dzirnas» jaunā, talantīgā dejotāja Elēna Deina Viļuma. Video klipa mākslinieks ir Valdis Krūmiņš. Tērpu māksliniece Anete Krišjanova. Video klips papildina dziesmas intīmo, trauslo mīlestības emociju klātbūtni, tas ir stāsts par cilvēka skaistajām, trauslajām jūtām, kas spēj vienot un šķirt, katru savā individuālajā sajūtu pasaulē.

Atgādinām, ka jaunais skatuves mākslinieks «The Ludvig» skatītāju sirdis iekaroja lokālajā Eirovīzijas atlasē «Supernova 2017» ar paša sacerēto dziesmu «I’m In Love With You», iegūstot godpilno otro vietu.

0 Komentāri