Lühidalt

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Avo Leok viies

Motokrossi MM-etapil Hollandis Valkenswaardis sai Avo Leok 650 cm³ klassis 5. ja Juss Laansoo 11. koha. Tanel Leok oli 125 cm³ klassis 14., Aigar Leok 17. (PM)

Maadlejate edu

Põhjamaade kreeka-rooma maadluse meistrivõistlustel Rootsis said Richard Karelson (kuni 96 kg) ja Tarvi Thomberg (kuni 84 kg) 2. koha, Olari Suislep (kuni 66 kg) oli kolmas. (PM)

Ani kaotas finaalis

Maret Ani ja Emmanuelle Gagilardi (Shveits) kaotasid Estorili tenniseturniiri paarismängu finaalis Petra Mandulale (Ungari) ja Patricia Wartuschile (Austria) 6:7, 7:6, 2:6. (PM)

Müürsepp edukas

Martin Müürsepa koduklubi Permi Ural-Great alistas Venemaa korvpalli superliiga veerandfinaalis Moskva Dinamo 88:79 ja 76:62. Müürsepp viskas 17 ja 18 punkti. (PM)

Klettenberg võitis

Ratsutamise takistussõidu Balti karikavõistlused võitis Gunnar Klettenberg Palladiumil Rein Pilli (Ecuador) ees. (PM)

Kirsipuule 49. koht

Jalgratturite MK-sarja kuuluva Pariisi-Roubaix’ sõidu võitis belglane Peter van Petegem. Jaan Kirsipuu sai 49. koha. (PM)

Käsipallifinaalis viik

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste finaalis mängisid HC Kehra ja Põlva Serviti 20:22 ja 27:23 ja seis on 2:2. (PM)

Esikohad Tartusse

Eesti meistrivõistlustel maratoni teatejooksus ehk ekidenis võitsid Tartu Ülikooli naiskond ja meeskond, ajad 2:50.42 ja 2:17.43. Nende liidrid Külli Kaljus ja Margus Pirksaar läbisid 10 km vastavalt 37.17 ja 30.51ga. Valga meeskonna jooksja Pavel Loskutov sai aja 30.12. (PM)

Külaots meistriks

Eesti välkmale meistrivõistlused võitis meestest Kaido Külaots ja naistest Tatjana Fomina. (PM)

Fredericksilt hea aeg

Namiibia sprinter Frankie Fredericks läbis Lõuna-Aafrika Vabariigis 100 m ajaga 10,00 ja Debbie Ferguson Bahamalt 10,97ga. Stanislav Olijars jooksis 110 m tõkkeid 13,35ga.

Jaanus Uudmäe hüppas USA tudengitevõistlustel lubatust tugevama tuule toel kaugust 7.48. (PM)