Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. D

  ko Jūs pārdzīvojiet par to logu???tas taču bija logs uz vannu vai koridori, nevis uz ielas pusi!!!vecajās mājās bieži tādi logi ir...bet pārītis tiešām smuks un pozitīvs un virtuvīte arī smuka sanāca)))))malači!!!bet plīts ar diviem riņķiem ir maza, bet nu jaunieši parasti tik daudz nevāra un necep)))pati sevi atceros jaunībā.

  2
 2. l

  Koriana izlietnes ir labas. Tumsakas visas izlietnes paliek, vnk vajag tirit. Korianu tirit ir viegli, atstajot siltu udeni uz nakti un piesauj klat balinataju biskin...

  1
 3. B

  Interesants virtuves risinājums, drosmīgas krāsas, plauktiņi, darba virsma, viss ļoti ergonomiski izplānots, patika bīdāmais galdiņš un griestu akcents. Dizaineres centušās un strādājušas godam! Es dodu priekšroku divriņķu gāzes plītij!:)

  1
 4. e

  Mīļā pasaulīt, kāda feina meiča...Uh......nu šitam džekiņam jātur tāda beibe kā acuraugs. Viņā kaut kas ir....nudien jauka

  3
 5. s

  Paris vienkasi super, loti interesanta meitene, man liekas, ka vinu doasaina nepiemerota virtuve, bet vizuali man patikas. Malaci dizaineri, tada maza virtuve tik kompakti salikt tik daudz lietas

  1
 6. c

  Pārītis vispār super! prieks skatīties uz tādiem cilvēkiem. Virtuve ar stilīga sanāca :)

  2
 7. m

  Šis raidījums ir foršs tik vien ka to vada Vita Baļčunaite... skaista, ar ļoti patīkamu balsi...
  Un ja tieši par šo sēriju, tad baigi pozitīvs noskaņojums bija!

  3
 8. p

  Man arī ļoti patika, ļooottiii jauks pārītis, vairāk tādus pozitīvus cilvēkus Latvijā.
  Piekritīšu, ka 2 riņķi plītij ir par maz, ja mājās tiek daudz gatavots, neprakstiski.
  Nesaprotu, kāpēc raidījuma beigās tiek rādītas tās pārspīlētās cenas, tehnika + mēbeles 4000 Ls, ko?, pat 3reizes lielāka virtuve neizmaksā tik dārgi.

  1
 9. j

  Virtuves cenu nosaka kvalitāte, nevis izmēri.

  1
 10. m

  kur te LV var vispār reaktīvo var dabūt?!

  0
 11. l

  Raidījumā parādītās reaktīvās lidmašīnas bāzējas Tukuma lidostā un ir topošā daļa no jau pasaulē atpazīstamās Latvijas augstākās profesionālās pilotāžas grupas "Baltic Bees".
  http://www.balticbees.com/lv

  0
 12. M

  Forši man patika, arī pārītis labais, tadi divi jautri pozitīvi patiesi un reizē vienkārši cilvēki, meitene vispār "zažigalka", džekam paveicies!!!
  Paldies labajiem cilvēkiem ar kuru palīdzību arī citu dzīvē tiek ienests kaut kas ļoti GAIŠŠ un SIRSNĪGS!

  4
 13. :

  ja virsma un izlietnes ir no koriāna, tad ar izlietnēm būs grūti... Tas no pieredzes. Izlietnes ar kantainiem stūriem un no šī materiāla pēc neilga laika vairs nav smukas... Ja virsma tumša, tad neredz problēmas, ja gaiša - nav tas praktiskākais variants. katrā gadījumā griešanai izmantojiet tikai dēlīti :)))
  Vēl man nepatika vannasistabas loga aizbūvēšana.

  0
 14. B

  Idejas labas, arī patika izlietne. Liekās, ka virsma ir no koriāna, jo viss vienā gabalā un ar foršu krāsu.

  1
 15. a

  es vēl par tiem diviem riņķiem. Jā - ir tā, ka reti cepina uz visiem četriem riņķiem, bet man personīgi būtu ļoti neērti, ja būtu nepieciešams blakus salikt paliktņus un tā, jo bieži vien uz pannas pacep, katlā ieber, otrā katlā kas vāras un tad tie katli un pannas stāv uz plīts. ja nebūtu četru riņķu, tad nāktos likt blakus plītij, bet, lai nesabojātu virsmu nāktos turēt kādus dēlīšus, paliktņus.... Šādā variantā prasītos uzreiz blakus plītij kādu strēķi metāliskas virsmas.
  Jāsaka, ka man gan ir elektriskā plīts, kur vēl pluss ir tas, ka kaut ko uzcepu, izslēdzu plīti, bet turot uz plīts saglabājas ilgāk silts, jo elektriskā plīts tur to siltumu ilgi. Bet uz liesmas sanāk garšīgāk...

  0
 16. k

  Virtuvei pasai par sevi nekadas vainas, tiesi tas pats risinajums, ko alan deko dizainere piedavaja musu virtuvei pirms diviem gadiem- alana tiesam sakarigi projektetaji, tomer parejais- ofisa zaluzijas, kresli...visvairak mani sokeja fakts, ka tika aizbuvets logs, vienalga kadi iemesli tam butu bijusi...sini gadijuma telpas ekonomesana- garam, nu tak ne jau uz gaismas rekina.
  Vispar paris tads stiligs retro, butu pelnijusi ko vairak un radosak par eiro remontu. Par lidmasinam- forsa ideja, bet tas ir tik islaicigs pasakums ko baudit tumsa..skiet ka atri vien apniksies.. divi rinki man personigi problemas nesagada, jo virtuve uzturos maz, ka jau daudzi musdienas.

  5
 17. k

  Jaukas pārmaiņas jaunajiem cilvēkiem,vēlējos iekomentēt par 2riņķu virsmu- pirms gada pati nomainīju visu virtuvi un izvēlējos tieši 2 riņķus,jo fiziski vairāk neizmantoju,kaut gan gatavoju mājās tiešām daudz.tas ir ērts variants un palielina darba virsmas platību. Jāsāk mainīt paradumi un pannas un tējkannas jātur citur-nevis uz plīts virsmas. :D Tāpēc apsveicu par šo izvēli!!!Iepriecina...

  4
 18. p

  Krāsas smukas, izlietne dievīga, bet peikritu par tiem diviem plīts riņķiem. Par maz.

  0
 19. a

  super jauks pāris! :)) Virtuve labi izdevās, bet riimam taisnība - divriņķu plīts nekam neder, bet nu tas ir nieks - lielāku ielikt virsmā nebūs problēma

  2
 20. r

  Patika. Ļori jauks pāris un arī pārmaiņas. BET pārim, kas gatavo (un jaunieši gatavo, cik varēja saprast) ar diviem gāzes riņķiem ir krietni par maz. Ja nepietika budžeta, varēja labāk neielikt kādu aksesuāru vai ielikt ko lētāku.. Prieks bija redzēt, ka meistari beidzot ir sākuši likt sietu uz sienām, lai neplaisā :) Varbūt sāks parādīties arī kvalitāte? :)

  1
 21. r

  Patika. Prieks par tādu virtuvi būtu katram. Man vienmēr ir paticis, ka domāts par funkcionalitāti un to šeit nevar pārmest (augstie skapīšī). Labi, ka nenoskopojās un sienas noflīzēja. Arī krāsu salikums labs. Varēja jau gan vairāk skatītājiem pastāstīt par cepešplīti (firma, funkcijas).
  Ar krēsliem dizaineres gribēja pārsteigt, bet es personīgi tādus, kur nevar atspiest muguru, negribētu.

  1
 22. d

  Ļooooti jauks pāris un ļoooti jaukas pārmaiņas.Krāsu salikums nudien feins.

  2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi