Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. s

  Jāņa kungs ir padomju laika cilvēks ar tā laika domāšanu, kuru nevar izlabot. Viņa doma - ja tu esi niecība no tevis jātiek vaļā, tev nav vietas sabiedrībā. Un par nožēlu jāatzīst, ka ar tādu domāšanu ir liela daļa Latvijas iedzīvotāju, pat Voldemārs Laimnesis...
  Kamēr cilvēki nemainīs savu domāšanu, nemainīsies nekas arī apkārt

  3
 2. iconIev-s Laimnese (Voldemārs Laimnesis) 2011. g. 21. februārī 12:46

  Mihailova kungam uvažuha, vienīgais normālais cilvēks, nah.uj tos visu cīkstētājus...

  3
 3. iconIev-s Laimnese (Voldemārs Laimnesis) 2011. g. 21. februārī 12:08

  A kakova hu-ja jūs runājat par neveiksminiekiem, normāla dabīgā atlase, nespējnieki, nevarīgie, atkritēji- nafiga uz viņiemir jātērē laiks un resursi. Palīdzēt vajag tiem kas cenšās un tiecās uz kaut ko, tiem kas dara.

  23
 4. iconPauls Zaķis Iev-s Laimnese (Voldemārs Laimnesis)2011. g. 22. februārī 22:58

  Ne pilnībā piekrītu.. es ari esmu tāds kā atkritējs, bet esmu saskāries ar dzīves realitāti un tomēr daudzi atkritēji vēlak paliek par lielu uzņemumu direktoriem, vai pat īpašniekiem. (es uz neko nesaceros, bet esmu zinu daudz tādu cilvēku)
  Vecāki doma ka galīgi neko nesaprotu, jo gandriz katru dienu aizguļos lai ietu uz skolu. Un tapēc viņi sāk izdomāt k-kadus sodus tam lai es ātrāk ietu gulēt un nesēdētu fb ar saviem draugiem (šie sodi mani vel vairak mani sanikno un iznākums nav labs).

  1
 5. E
  ElīnaL Iev-s Laimnese (Voldemārs Laimnesis)2011. g. 8. martā 23:13

  Bet Tu esi aizdomājies līdz tam,ka Taviem bērniem būs jāaug starp šiem izmestajiem? Ka vienā jaukā dienā viņš Tavam bērnam aiz stūra pārgriezīs rīkli dēļ pieclatnieka kārtējai devai? Tad kaut ko mainīt būs sen kā par vēlu. Ko Tu panāksi, ignorējot šos no skolām izmestos? Tikai to,ka viņi veģetēs uz sociālā budžeta rēķina, kuru nodrošināsi Tu - veiksminieks! Varbūt lietderīgāk šo naudu ir iztērēt mēģinot viņus motivēt izglītoties un augt? Citādi sanāk, ka Tu uzturi viņu līdz viņa mūža pēdējām dienām. Ārkārtīgi tuvredzīgs un infantils ir Tavs skatījums. Šeit neviens neapgalvo,ka nevajag izglītību labā līmenī. Es saklausu tieši pretējo. Drīzāk es sadzirdu to, ka vajag kvalitatīvas alternatīvas tieši šiem jauniešiem, kas neierakstās "sistēmā".

  3
 6. S
  Smogs Iev-s Laimnese (Voldemārs Laimnesis)2011. g. 30. martā 21:02

  omg 22 ieteikumi, cik "iecietīga" un "tālredzīga" sabiedrība. Ja jau dabiskā atlase, tad jau nekas, ka tevi fiziski kāds no tiem atkritējiem novāks no scēnas vienu dienu, pēc tādas loģikas jau tā pilnībā sanāk.
  Ak "civilizētie" pamuļķi.
  Elīnai taisnība.

  0
 7. 1

  tā kā vajadzētu salabot video

  0
 8. iconMārcis Štrombahs 2011. g. 20. februārī 22:05

  Sižets nestrādā!!!!

  0
 9. b

  Salabojiet to video !!!

  2
 10. t

  Nedarbojas video.

  4

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi