Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. S

  Portugāles variantu, TAGAD!!!
  Es kā ļoti asimetrisks savās spējās, no tāda varianta būtu milzīgi ieguvis. Nav vajadzīgi tie padsmit priekšmeti.

  0
 2. k

  Ļoti laba dok. filma par izglītīgas sistēmu ASV - Waiting For Superman. Liek aizdomāties.

  0
 3. m

  Raidījuma vadītājs - mācījies ārzemēs, ar svešām rokām taisa sensācijas un provokācijas .Pēdējo raidījumu skatījos ar interesi, taču izanalizējot visus runātājus, konstatēju, ka ,,lēta ,, būšana. Tagad jau viegli ,, braukt,, virsū ārstiem un skolotājiem. Man jau vislabāk patīk tā ,, iespējamās misijas,, pārstāvju slavināšana - tikko svaigs, iniciatīvas pilns jaunietis metas darbā, viss viņam sanāk, visi viņu mīl... un tā veselus divus gadus balansējot uz likumpārkāpums.. Vai šie misijas pārstāvji ir gatavi strādāt ar tādu atdevi visus 30-40 gadus - ha, ha, ha.Skolotāju vidējais vecums skolās ir 52 gadi - principā - pirmspensijas vecums, ar likumdošanu ierobežots darbalauks utt.

  1
 4. j

  Skatoties ar ko tu salīdzini... Ar ārzemēm vai kā? Labi, ka mēs vispār runājam par izglītības nebušanām. Tieši tagad arī vajag braukt virsū visiem augumā, jo tauta ir izmisumā, visi klausās, skatās, kas notiek apkārt, kas notiek politikā, daudz vairāk kā treknajos gados.
  Raidījums ļoti labs, vienīgais mīnuss - ļoti par īsu, diskusija tikko sākas, kā jau beigas.

  1
 5. s

  raidijums tieshaam labs ,tikai pa iisu,Viesturs vispaar dod valjaa ,taa tik tureet varu dereet buusi liels viirs turpmaak ...

  2
 6. K

  Luudzu sataisiet video, jau kuro nedeelju 1/4 dalja no bildes nav redzama!

  2
 7. lorupz Kurbads2011. g. 6. martā 21:31

  novelc softu '' All- Radio 3.21 '' un skaties onlina LNT . Ltv7 utt

  3

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi