Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
  1. o

    Kur pazuda citi komentāri? Arī mans komentārs nolikvidēts. KĀPĒC?

    0
  2. ...izglitibai ir MILZIGA NOZIME...ta iedvesmo un pieskilj cilvekam "speju uguntinu"...Cilvekam ir dabas dota spejas, bet vecaku un/vai neprofionalu vidu ta netiek "neuzliesmo"...Izglitiba ir krajums un bagaza, ar kuru, ja berns ir veseliga vide prot operet, izmantot situacijas! Majas vai pasmacibas cela tomer nav ista sistemiskuma un lietu un jomu izcelsmes attistibas caurskatamibas, parskatamiba.. Video uzstajas, mazliet pasparliecinati Jaunekli, kuriem apstasies vinu radosums, jo trukst dzilaku pasiedvesmu, kas nozime "ieksejo" krajuma izsikums un atpazisanas, atlaisanas speja...ko izglitiba, prasme domat, dod...To palidz izveidot Milas skolotajas, Cienijamas skolas..dazreiz ari vecaki..( ne vienmer, jo darot labu, var tiesi bremzet)...

    0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi