Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. i

  eekjes,stendzenieces , kjirsones komentarus vienkarshi ignoreju. shis personas ir acimredzamas PLL un shkjeles PR prostitutes.
  No skaidrojoshas vaardnicas.Prostitutes- personas,kuru iztika un labklajiba atkariiga no sevis pardoshanas.
  Par piedalishanos ridijumaa "Latvija,mes tevi dzirdam" honorarus sanjem tikai ekje,stendzeniece,kjirsone un ergle -shkjeles karsejmeitenes.Shad tad arii borovkova. Tada ir mana parlieciiba.Ieput man shkjele, ja vari.

  1
 2. i

  emsi,kropli,kukuljnjemej, normalicilveeki,kadrunaa,tad skatas acis vai kameraa.laigan tev nelietim prasit skatities cilvekiem acis ir parlieku. tadam korumpantam,kaa ,tev emsi,tas ir paaraak gruuti. sirdsapzinja veel pretojas tavai alkatiibai,cuuka.

  1
 3. i

  Brinos,ka Emsis uzaicinats uz raidijumu.Peec raidijumaveidotaju ieskatiem, shis nelietis, kukuljnjemeejs,laikam jaauzskata par tautas sirdsapzinjas balss paudeeju. Peec civilizeetaas Eiropas likumiem Emsim drizak jabuut cietumaa,nekaa raidijumaa paarstaveet tautas balsi.
  Emsi,proties kaunu un pakaries,nelieti,kukuljnjemej.

  1
 4. j

  Šitie diletanti muld par nacionālajām interesēm? Aizstāv savas PLL politiskās! Stendzenieks, pieaicinājis tādus pašus līdzdomātājus, bīda melno PR par zaļajiem, domājot, ka to neviens neredz. Pretīgais politisko spēku kalps. Un vēl kāds eksperts zaļajās lietās - nešaubos, ja pats tiktu pie grožiem - tad visu Latviju pārdotu un mums nebūtu skābekļa ko elpot, jo viss būtu industrializēts...

  1
 5. v
  viestradnieks no Londonas 2010. g. 23. augustā 12:41

  Kartejais,Antinu ,saiets muldesana,bet isto iemeslu nepateica,ka valsts nedoma par savu tautu!

  2
 6. :

  mums te radās doma, ka Emsim par šo izgājienu būtu jāanulē biologa diploms un jāaizliedz ieiet bioloģijas fakultātes telpās, kamēr nav nokārtojis eksāmenu ekoloģijā

  0
 7. N

  PLL platforma, nekas vairaak. Ceru ka nebuus daudz, kas uz shii graabeklja uzkaaps

  4
 8. .

  Tukša mellšana, Ēķi, Stendzinieku, Ķirsonu un vadītāju pēc 4 raidījumiem vispār vairs nav iespējams klausīties.

  6
 9. A

  mm Vakar 16:12
  Krištopāns pareizi piezīmēja - 2:10:15
  - - - - - - - - - -
  Pēc džeka komentāriem vadītājs un Ēķis bikīt aizrijās, šitādu domu plūsmu izlaižot cauri savām smadzenēm.

  0
 10. s

  Noskatoties šo raidijumu man radās jautājums vai tai uzaicinātai žurnālistei Gunai/Guntai ar privāto dzīvi viss ir kārtībā? Izplūdusi, mati nekopti (taciņas ataugušas).

  2
 11. S
  Slikts raidijuma vaditajs 2010. g. 18. augustā 06:37

  Gandriz pusstundu klausijos, ka raidijuma vaditajs viens pats muld, gari un daudz. Par ilgu "iepazistas" ar dienas teemu. Video labs, bet raidijuma vaditaja "paligkomentari" kas neko nepasaka, un pat neko nepajautaa, ir nevietaa. Nu cik reizes vienaa teikumaa var lietot vaardu "risinaajums"??? Nav raitas raidijuma gaitas. Muljashanaas. Nomainiet vaditaaju. Bet tur laikam mana balss ir "kliedzeeja sauciens tuksnesii". vinsh tachu savs choms. Bet pashi tak paskatieties - uzrakstiet raidijuma vaditaja teikumus uz papira, un palasiet - pashiem naksies saprast, ka vinjhs atkartojas KAA VECA PLATE, vienu teikumu un vienu jautajumu parfrazejot 100 dazjados locijumos. PAR LEENU, par garlaicigu. KUR spraigums??????

  2
 12. p

  TAS VISSS IR TIKAI JEELA UN TUKSHA DIRSHANA,,, ...un vel uz mulkju rekina,kas suuta un balso,nopelna pikji ,,,absurts

  0
 13. Secinājumi par raidījumu:
  1) Neko jaunu viņi nepateica. Nekādus būtiskus risinājumus neieteica. Normāli tas viss jau sen ir zināms. Tāda vienkārša kopā sanākšana un pamuldēšana.
  2) Ēķis vispār ir kaut kas unikāls. Ko viņš tur vispār darīja? Atnāca, kaut ko gudru pavervelēja par reģionu attīstību, ceļiem un lauku dzīvi. + vēl viņa fantāzijas par nezkādiem ātrvilcieniem, drūmāko gaisa satiksmi un automaģistrālēm. Gaisa grābslis, kurš vispār neko daudz no tādām lietām nesaprot! Emsis arī jocīgs (kā parasti). Labi, ka lielāko laiku viņš sēdēja mierā, jo šā "pseido-zaļā" murgos nebija iespējams klausīties. Tāds pats antiņš. Godīgi sakot vissakarīgākie teksti nāca tieši no Krištopāna un tā otra "ceļinieka". Pārējais nu tā.
  3) Viss ir slikti un paliks tikai sliktāk (ja neko nedarīs(par ko es šaubos..)). Ceļi ir svarīgs elements, bet par visu svarīgāk ir cilvēciskuma un godīguma izkopšana sabiedrībā, naudas piesaiste un investēšana, darbavietu nodrošināšana utt. Ja tas viss nebūs, tad visi aizbrauks prom, bērni nedzims un labus ceļus vienkārši nebūs jēga būvēt. Pagaidām tā ir tikai tukša grābstīšanās (varbūt dēļ saujiņas laukos palikušajiem), bet ar katru gadu paliek arvien sliktāk, diemžēl.

  5
 14. l

  ES IZSLĒDZU ŠO MURGAINO PĀRRAIDI,KAD IZDZIRDĒJU EMŠA ĢENIĀLO FRĀZI-"DABA NAV JĀSARGĀ!!!!!!!!!!!!" Neesmu nekāds ultra zaļais,bet cilvēkam ar šādu domāšanu jau sen ir laiks uz TVAIKA ielu!!!!!!! Jo tā vien liekas,ka viņš labprāt noraktu piemēram Jūrkalnes stāvkrastu,lai uzceltu akvaparku,vai "nolaistu" Rāznas ezeru,kur uzcelt Lido ēstuvi!!!!! Man trūkst vārdu........

  2
 15. P
  Par labu Jūrmalgeitu! 2010. g. 17. augustā 18:37

  Latviju glābs emulātori-Ēķis un Stendzis ,kuriem laikam nav nozeres par kuru paklusēt. Tik lieli eksperti:D
  Pieprasu ministriju skaita samazinājumu līdz DIVĀM. Vienu Ēķis, otru Stendzim un LV plauks kā Ķirsona parādi!!!

  11
 16. m

  Krištopāns pareizi piezīmēja - 2:10:15

  0
 17. ē

  un te jautājums Ķirsonam (un Emsim arī) - vai ta par tiem pieminētajiem 700 tūkstošiem nevarējāt pieaicināt kādu pareizo zaļo, lai palaiž biotopam un ainavai to ceļu pa pareizo pusi pareizi apkārt un to pareizi ieskaidro to arī nepareizajiem zaļajiem?

  5
 18. ē

  Izskatās, ka PLL tagad modē ir atvainošanās :) tad nu es arī atvainojos visiem zaļajiem un ne tik zaļajiem, ka I.Emsis atļaujas ar savu pesonu un zaļā vārda nelietīgu valkāšanu apkaunot šīs krāsas godu :)) vai ta, Emsi, atkal gribas koferīti vai publiski pamuldēt, ka jālien ēterā un vēl pie tam tik exkluzīvā raidījumā? tikai gulēdams murkšķa miegā neesi pamanījis, ka upe, kurā gribi iekāpt, nu jau ir cita.

  2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi