Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. V
  Voldemārs Laimnesis 2010. g. 27. septembrī 12:29

  viņi takš ļac pat valodu nezin, kadas nahren debates, jau no starta visus šitos analfabētus nahrenizēt vajag...

  0
 2. D

  Kā ATKAL nav kauns līst deputātos šitiem ,,līderiem,,.....viņi bij pie varas,viņi ir pie varas un NEKO NEDARA UN NEPROT. Visu regulē un lemj VISNETAISNĪGĀKĀ SAVIENĪBA ES un vēl ASV regulē.
  Kam mums ES ,ja tur SADALA NETAISNĪGI SUBSĪDIJAS UN VISU PĀRĒJO?
  Mēs tak pirms pārdošanās un atteikšanās no brīvības ,dzīvojām ļoti labi bet tad ES likvidēja visu ražošanu un lauksaimniecību. KĀPĒC TO NEATZĪSTAM un NESTĀJAMIES ĀRĀ ATGŪSTOT REĀLU BRĪVĪBU?
  Ja Latvija ir DIEVA nolādēta!

  0
 3. J

  Es biju tur klāt un man par to kauns.
  Ēķa vadītā telekompānija rādija paraugstundu (2:18, ja būsim precīzi), kā ņirgāties par Latvijas demokrātiju, neatkarību un politiskajām debatēm.

  Vai kāds ar mani par to parunās?

  0
 4. c

  Vai Īrijā ir iedomājams, ka varētu kandidēt kāds imigrants no LV/LT vai vienalga kurienes, kas īsti nemācētu PAT vietējo valodu... Cienīsim savu tautu!

  0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi