Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. J

  VISLABAKA PROGRAMMA IR KDS -13 SARAKSTAM.
  VISSAKARIGAKA IZVELE IR -VISU LATVIJAI -12 SARAKSTS.

  1
 2. V
  Vaoldemārs Laimnesis 2010. g. 2. oktobrī 08:50

  Balsojat visi par Ždanoku, visa ar savu sieviešu intuīciju visu te zajibjet un paimejet...

  1
 3. M

  Noskatījos šo un arī 29. septembra raidījumus, secinājums viens, ka LNT neprot veidot profesionālas debates par tik aktuālu tēmu. 30 un 60 sekunžu limits ir nožēlojams, vēlme nedot vārdu par apspriesto tēmu, bet gaidīt "rindā" jautājumu/atbilžu laiku u.t.t. Plus raidījuma vadītāji uzdod jautājumus, prasot atbildēt uz tiem ar "Jā" vai "Nē", taču uzdotie jautājumi ir plaši un viena vārda atbilde būtu nekorekta un neprecīza.

  2
 4. e

  Politiķi zināja kas tas par raidījumu, kādi noteikumi, kāda tipa jautājumi.

  1
 5. iconEdgars Ozols (Hønefoss) 2010. g. 1. oktobrī 21:57

  Šādu jautājumu vajadzētu pacelt Valsts līmenī un dodu visus 100% ka ikviens valsts iedzīvotājs atbalstītu šādu raidījumu

  0
 6. P

  Vienotība ir FAKE

  0
 7. P
  Par 2. sarakstu 2010. g. 1. oktobrī 19:51

  Mēs balsosim par Vienotību!

  2
 8. i
  ieteikums priekšdienām 2010. g. 1. oktobrī 11:47

  Šādas līderu debates ar žurnālistu palīdzību vismaz uz ekrāniem šķiet, ka sāk stimulēt politiķu domāšanu jēdzīgākā gultnē tamdēļ manuprāt pēc vēlēšanām mēnesī reizi vajadzētu saorganizēt tādu kā publisku TV atspoguļotu atskaiti tautai no visām ministrijām ar ministru prezidentu priekšgalā. Protams ne tikai atskaiti, bet arī tekošajā mēnesī darāmo darbu sarakstu. Raidījumu varētu papildināt ar jautājumiem no tautas, lai vairāk stimulētu valdību funktierēt par visvairāk sasāpējušajām lietām.

  4

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi