Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. w

  ļoti, ļoti smukas pārvērtības. no nekoptas, pelēkas sievietes pārvērtās gaumīgā, stilīgā, jaunā sievietē. BRAVO stilistiem!!!

  0
 2. Wow! Wow! Wow!
  Man ļoti patika viss..jaunais matu griezums un krāsa vienkārši kolosāls! Brilles superīgas. Tērpi arī forši, gan sarkanā kleita tāda klasiska un tajā pašā laikā efektīga, gan melnās bikses ļoti izceļ tik slaido meitenīgo augumu, kas ir retums pēc trīs bēniņu iznēsāšanas. LAi veicās atrast jaunu dzīves partneri pēc šīm brīnišķīgajām ārējām pārmaiņam!

  1
 3. h

  Man vienalga kur viņu aizveda iepirkties, bet ar jauno frizūru viņa izskatās vienkāršī stilīgi, man patīk!

  1
 4. eu,tiko noskatījos,kāds pamanīja ka viņas meita (vecākā (nav))pārāk tieva?!

  1
 5. Nu ar, uz Doli aizsutija!!! Veikals, kur sieviete iepirkās ar izskatijās pēc tāda autoostas varianta.

  2
 6. "
  "izcilajiem stilistiem" 2010. g. 26. novembrī 22:07

  Man vislabāk patika teksts par ādas jaku- ar tādu tikai rokeri var staigāt!
  Tad jau pilnas ielas visā pasaulē ar rokeriem! lol xD

  0
 7. k

  par šo sievieti vienkārši paņirgājās,kā var tā izkropļot cilvēku. griezums ir šausmīgs,apģērbs takā no miskastes izvilkts,kas tie vispār par stilistiem?!mana vecamamma labāk māk piemeklēt drēbes. un kā var tādu korpulentu sievieti,bez stila izjūtas ielikt par raidījuma vadītāju,viņai pašai nepieciešama konsultācija... pie dietaloga. katrā ziņā šausmīgi,žēl sabojāto sievieti...

  8
 8. j

  ko nu muldi!

  2
 9. iconIeva Jonāne (shy princess) 2010. g. 18. novembrī 22:31

  melo šī Sarmite aiz katra vārda....

  0
 10. E

  Es, piemēram, arī neatbalstu ne jauno matu krāsu, ne griezumu. Lai ar tik košu matu krāsu varētu staigāt ar augstu paceltu galvu, ir jābūt atbilstošam raksturam - "spridzeklītim". Bet šī sieviete savā būtībā ir diezgan atturīga un nedroša, un nejau matu tonis tagad mainīs viņas raksturu! Man pat radās sajūta, ka vispirms Budes kungs izvēlējās sarkanu briļļu rāmi, un tad nu kaut kā tēlu (matu krāsu) vajadzēja pieskaņot tam :) Un komentētājam ar niku "latvietei ievai" gribu aizrādīt, ka jākaunās ir nevis par konstruktīvi izteiktu kritiku (nu ko, lai dara, ja cilvēkam tiešām viss nepatika), bet par nespēju pieņemt viedokli, kas atšķiras no paša subjektīvajiem uzskatiem, un Jūsu komentārā tas spilgti izpaužas. Tieši šī latviešu īpašība ir pamatā visām nesaskaņām.

  9
 11. l
  latvietei ievai EK2010. g. 18. novembrī 18:31

  Konstruktīva kritika? Kur, lūdzu? Cik es saprotu, tad lai kritika būtu konstruktīva, tā ir jāpamato. Kur ievas komentārā ir pamatojums?
  Ja neskaita šo, protams: (tagad izskatās pēc pērkamās meitenes)
  Par sarkano matu krāsu. Uzmanīgi skatoties raidījumu var dzirdēt, kā varone teic, ka sarkanā krāsa patīk. Tajā viņa jūtoties ērti (pati izvēlējās sarkano džemperīti).
  Un matu tonis, līdzīgi kā drēbes, kuras valkājam, maina mūsu personību! Katrā no mums ir gan spridzeklis, gan pelēkā pele.
  Es teiktu, ka stilisti lieliski parādīja kā izcelt savu krāsaino pusi!

  1
 12. E

  To latvietei ievai: Vai tad, ja Jūs piedalītos raidījumā, kurā jums tiek pasniegts tik daudz dāvanu, Jūs iedrošinātos publiski atzīt, ka Jums kaut kas nepatīk? Kā saka: "Dāvātam zirgam zobos neskatās". Bet ir arī ķermeņa valoda, kura liecina, ka galvenajai varonei vēl krietni būs jāmācās sadzīvot ar jauno matu krāsu. Un vēl divi iebildumi. Pirmkārt, varone teica, ka viņai patīk sarkana krāsa, bet tas jau nenozīmē, ka matu krāsa. Ja man patīk zila krāsa, es taču tādēļ nekrāsoju matus zilus. Un otrkārt - mūsu ārējais veidols ietekmē izmaiņas personībā tikai tad, kad dzirdam apkārtējo viedokli par to. Ja raidījuma varone dzirdēs PATIESUS komplimentus no pretējā dzimuma, tas cels viņas pašapziņu un atmodinās "spridzeklīti". Bet ar koncepciju "mainos sev, nevis citu pēc" agri vai vēlu var "iebraukt auzās", jo cilvēks nedzīvo izolēti no sabiedrības.

  3
 13. m

  Par matu krāsu.... Ja jau patīk sarkanā krāsa, tav varēja arī nokrāsot matus Sarkanā, nevis oranžā krāsā.... Man kaut kā negāja kopā orandžie mati ar sarkano kleitu!Bet noteikti ir labāk kā bija! :)

  2
 14. i

  Protams,atkal kopija krievu raidījumam"Modnij prigovor",tikai latviešu versijā.....-galīgi pliekans.Modes stiliste pati būtu jāsakopj-tāda nevīžīga un bezgaumīga izskatās.Slavenais frizieris-...:)...dotiek tik tādam vaļu,izķēzīs līdz nepazīšanai,kā šo jauko meiteni.-( tagad izskatās pēc pērkamās meitenes)

  9
 15. l
  latvietei ievai ieva2010. g. 18. novembrī 15:14

  Nu, nožēlojams komentārs. Kā jau vienmēr - viss slikti.
  Es pat izteikt nespēju, cik ļoti man par šādām ievām - latvietēm ir kauns!
  Arī Tev jauku un pārdomām bagātu šo valsts dzimšanas dienu!

  3
 16. t

  man patika mati..un sieviete arī jauka..bet tas vīrietis randiņā, gan viņai vispār nepiestāvēja.. bet gan tagad veiksies atrast jauku vīrieti sev blakus!
  priecājos par jaukajām pārmaiņām!

  5
 17. m

  kā ieraudzīju to džemperīti...ak vai...Viņu pie reizes ar' pie Budes bija jāaizved! :)

  3

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi