Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. c

  Kas par padomiem nazālā balsī! :D :D

  1
 2. a

  griezums un matu tonis ir lielisks, tikai griezuma garums sanaca par iisu. Ataugs un bus lieliski!
  Teels tiesham sanaca par 360 gradiem labaks ka bija sakuma. Tie mati , kas bija sakuma, bija vienkarshi drausmigi!
  stiliste gan visu laiku viena apgerba.., divaini kkaa..

  2
 3. n
  noskatījos visus :) 2010. g. 12. decembrī 00:12

  Nomainiet frizieri !

  2
 4. K

  MAnas personiigaas domas ir taadas, ja jau taas reiz ir paarveertiibas, tad abiem meistariem tas izdevaas ljoti veiksmiigi!
  Ljoti labi paarveidoja paarveertiibu dalibnieci!
  Daama izskatiijaas pilniigi savaadaaka, un kritikjiem veeleetos teikt tikai to, ja jums kaut kas shajaa nepatika, tad izveidojat pashi savu shovu, un veiksmi jums tajaa :)

  3
 5. R

  Kundzīte izskatījās lieliski. Patiess prieks un balta skaudība, ka cilvēks var atļauties publiski risināt šādus jautājumus. Bija ļoti, ļoti skaisti! Raidījuma vadītāji lieliski. Ja es būtu drošāka, labprāt ļautos šādām pārvērtībām. Stilisti ļoti mīļi un saudzīgi izsaka savas domas. Paldies jaukajiem stilistiem! Lai veicas visiem!

  3
 6. G

  Pirmo reizi skatījos šo raidījumu un, diemžēl, stilisti ir ļoti vājš "What no to wear" vadītāju atdarinājums bez absolūti nekādām zināšanām mūsdienu modes jomā.
  Jaunai meitenei likt vilkt kaut ko tādu, kas der 40 vecumā. Kāpēc ne seksīgi? Par aksesuāriem arī stilisti galīgi "sagāja sviestā".
  Silti iesaku raidījuma vadītājiem nemēģināt atdarināt Steisiju un Klintonu (Stacy London and Clinton Kelly).

  0
 7. C

  Vislielāko akmeni šoreiz gribētos mest raidījuma vadītāju lauciņā. Diemžēl. Ja jau ir raidījums, kur tiek veidots stils , doti ieteikumi un raidījuma 'varoņi' tiek preparēti un kritizēti, tad vadītājiem būtu jāizskatās vismaz pieklājīgi. es pat nesaku - nevainojami. Un ko mēs redzam?
  Vadītājas matu sakārtojums - apaļo sejo ieskaj mati, kuri seju padar vēl apaļāku, mati gari un saveidoti ne tā, ne šā. Īsāki noteikti būtu labāk. Tērps? tāda nav. melnajam maisveidīgajam apgērba gabalam trīs reizes raidījuma laikā tiek nomainīti aksesuāri. Gaita, kopskats - pilnīgs čau!
  Raidījuma vadītājs. ja es nezinātu, ka šis cilvēks ir ļoti cienītais un godātais modes mākslinieks, kuram pieder savs modes nams un modeļu agentūra, tad domātu, ka šis vīrietis ir nesen iznācis no kādas ārstniecības iestādes un uzvilcis to, kas viņam iestādē piešķirts. Arī viņa uzvedība un runas veids raidīuma laikā vedina uz tādām domām... īpaši jau dīvanā mīmika un acu izteiksme...

  4
 8. a

  tu tak neesi vesela ;)
  stilisti ir vienkārši super, īpaši jau Gints - ļoti profesionāls, korekts un jauks cilvēks!
  pārvērtības bija super, jo kundzīte pirms izskatījās kā lauku sieva, ne uzņēmēja

  0
 9. S

  Ideāli! Ļoti patika, skaista frizūra un super tērpi! Daudz labāk kā iepriekš!

  3
 10. d

  stils rada visus pēc vienas sejas
  taču katram cilvēkam ir kaut kas īpašs, kas ar stila pārvērtībām dažreiz pazūd.
  garie un gaišie mati patika labāk kad bija frizūra
  lietišķums kaut kur zaudē uz individuālismu rēķina
  taču labais ir tas ka tās ir pārvērtības un cilvēkam ir iespēja paskatīties gan uz sevi, gan apģērbu savādāk
  stilistiem nav ne vainas, vienīgi pašiem jābūt vienmēr formā, ja ir profesionāļi - cilvēkiem patīktu

  1
 11. E

  Matu tonis man šoreiz patika, bet garums gan neveiksmīgs - beidzas tieši īsajam kaklam pa vidu, līdz ar to kakls izskatās vēl strupāks. Nav liela māksla korpulentai sievietei uzvilkt bikses un garu tuniku pa virsu - jā, izskatīsies labi. Bet, ja jau stilisti ir sava aroda meistari, būtu palīdzējuši izvēlēties šai sievietei piemērotus svārkus. Te nu būtu redzama viņu meistarība, un raidījuma varonei turpmāk būtu vieglāk saprast, kā savai garderobei izvēlēties ne tikai bikses, bet arī patiešām tik sievišķīgu apģērba gabalu kā svārki. Tieši tas mani šajā raidījumā neapmierina visvairāk - var jau visu veco skapja saturu samest sarkanajā grozā, bet tad dodiet cilvēkam vispusīgu priekšstatu par jauno virzienu!

  2
 12. h

  Nepiekrītu, jo gaišas ādas cilvēkiem ir jākrāso gauši mati, nevis melni!!

  3
 13. E

  Nu man pašai no dabas ir gaiša, pat bāla āda un gandrīz melni mati. Vai es esmu dabas kļūda? ;)

  0
 14. I

  Briesmīgi, otrajā jau otraj.ā raidījumā dāmām tiek izveidota viena un tā pati frizūra un matu krāsa. Frizieris laikam neko citu nemāk... Skaisti ap.ģērbi liel.āka izmēra sievietēm Latvijā ir nopērkami ;loti reti. Šis nu nav tas veikals, kur tādi ir atrodami, to arī pierādīja necilie apģērbi, kas tika piemeklēti dalībniecei. Domāju, ka viņa bija vienkārši pieklējīga un neko neteica. Un vēl, kopš sākās raidījums stilistei nekas cits nav bijis mugurā, kā tikai kautkas melns un nesaprotams ar dažādu krāsu uzkabinātiem lakatiņiem. Kā gan sāds stilists var palīdzēt citiem? Tāpēc rezultāts ir tik bēdīgs.

  6
 15. D

  Diezgan briesmīgi! vai tad tiešām tai kundzei vajadzēja divus pārus šauru bikšu dažādās krāsās. Cik noprotu, viņa labprāt valkā svārkus, bet stilisti no tris tērpiem, nevienam svērkus mepiedāvāja.

  6
 16. R

  Nu smuki - no vienkāršas lauku tantes izveidoja glītu biznesa sievieti.

  5
 17. i

  ....tieši otrādi,no piemīlīgas sievietes uztaisīja BARGO KUNDZI,apaļai sejas formai nekādi nepiestāv tik īsi mati-tie padara seju vēl apaļāku kā tomātu,frizierim vēl daudz jāmācās un jāpilnveidojās,lai tiktu skaidrībā,kādai sejas formai piestāv kāda frizūra un matu tonis.Stiliste izvēlējās tērpus pēc savas līdzības,arī nesaprotot,ka tādi "paltraki" sievieti padara vēl masīvāku un resnāku.XXL izmēra augumam tikai valkājamas kleitas un svārki garumā vismaz 4.cm.zem ceļgala un pat garāki,kas vizuāli izstiepj un slaidina augumu!!!!!Cien.Budes k-ngs.,apģērbiet pareizi-atbilstoši auguma proporcijām savu kolēģi,lai nav kauns uz tik bezgaumīgi tērptu stilisti raudzīties visai Latvijai!!!!

  11
 18. m

  Man ar' patika. Tas ir liels risks, ja no tik gariem matiem jāšķirās, tomēr ir jāsaprot, kas labāk piestāv! Rezultāts ir pārliecinošš! Īsta biznesa haizivs! :) Pāri bortam visu no pagājušā gadu tūkstoša! :)

  4

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi