Kingi koduklubi teenis järjekordse kaotuse

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Tarmo Kink
Tarmo Kink Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislane Tarmo Kink ja Middlesbrough kaotasid Inglismaa esiliigas 1:2 Leeds Unitedile ning Mihkel Aksalu ja Mansfield viigistasid tugevuselt viiendas liigas 1:1 Darlingtoniga.

Kink kuulus koduväljakul põhikoosseisu ning vahetati välja 66. minutil, mil kõik väravad olid juba löödud, vahendab Soccernet.ee. Neljast viimasest mängust vaid ühe punkti teeninud Middlesbrough langes Championshipis 20. kohale, püsides kaks punkti väljalangemistsoonist kõrgemal.

Aksalu tegi Mansfieldi koduplatsil kaasa kogu kohtumise ning oli lähedal nullimängule, kuid külalised viigistasid seisu seitsmendal ehk viimasel üleminutil.

Ebatavaliselt suur lisaminutite arv oli tingitud Aksalu vigastusest - teise poolaja alguses sai ta peatrauma ja vajas tohterdamist, aga suutis lõpuks siiski jätkata. Viis mängu järjest võiduta olev Mansfield langes liigatabelis seitsmendaks.