RUS
Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Eiropas finansēšanas ietvaros Mācību Centrs ALFA piedāvā iziet kursus!

Apmaksāta informācija
Foto: Publicitātes foto

Eiropas finansēšanas projekta ietvaros katram strādājošam Latvijas iedzīvotājam, kurš ir sasniedzis 25 gadu vecumu ir iespēja iziet apmācību akreditētā Mācību Centrā ALFA jau sākot ar 2018. gada janvāri.

Sadarbībā ar Valsts Izglītības un Attīstības Aģentūru(VIAA) Mācību Centrs ALFA piedāvā iespēju iegūt diplomu tādās jomās kā Web programmēšana, Google Adwords reklāma, mājaslapu izveide, kā arī iziet periodisko apmācību (95 kods) un iegūt traktortehnikas A kategorijas vadītāja apliecību.Zemāk ir iespējams apskatīties pilnu kursu sarakstu.

90% no apmācību maksas sedz Eiropas Savienības Fondi un 10 % apmaksā pats apmācāmais, vai tā darba devējs. Nodarbības notiks Rīgā, Liepājā, Madonā un Rēzeknē darba dienu vakaros un brīvdienās. Viena mācību kursa ilgums ilgst no 20 līdz 80 akadēmiskām stundām.

Lai pieteiktos kursiem nepieciešams:

  • Būt vecākam par 25 gadiem.
  • Oficiāli atrasties darba attiecībās.
  • Aizpildīt anketu Mācību Centra ALFA mājaslapā.

Kopš 2006. gada Mācību Centrs ALFA piedāvā dažādas licencētas un akreditētas mācību programmas bezdarbniekiem kvalifikācijas un zināšanu līmeņa celšanai.

Kursi sadarbībā ar VIAA

Sīkāku informāciju par kursiem, kā arī pieteikšanās anketu varat atrast mājaslapā

FOTO: Publicitātes foto

Mācību Centrs ALFA

Rīga, Raiņa bulvāris 25, 420. kab., LV-1050

Tālrunis: 67220801; 25991222

E-pasts:info@mcalfa.lv

www.mcalfa.lv

Drošība Latvija Rēzekne Madona Liepāja Microsoft Google Rīga