Sagādā prieku

TVNET Ziemassvētku akcija: sagādā prieku bērnu sirsniņām!

Ziemassvētki ir laiks, kuru neatkārtojamu dara mūsu mazo ķiparu nemiers un ziņkārība, verot vaļā saņemtās dāvanas. Īpaši, ja tās ir tik ļoti gaidītas – bērnu smaids un prieka dzirkstelīte acīs neatstās vienaldzīgu nevienu...

Kā jau zinām, Ziemassvētku vecītim šajā laikā ir ļoti daudz darba, tāpēc TVNET vēlas viņam palīdzēt Auces bērnu invalīdu biedrības "Māriņa" bērnu vēlmju piepildīšanā.

Biedrības “Māriņa” redzeslokā ir 62 bērni ar speciālām vajadzībām no Auces novada, no zīdaiņa vecuma. Vecākajam dalībniekam ir 42 gadi, tomēr attīstība ir apstājusies divgadīga bērna līmenī. Biedrībā ir izveidots dienas centrs, kur bērni var aktīvi pavadīt laiku rotaļājoties, spēlējot spēles vai skatoties filmas. Divas reizes nedēļā - otrdienās un ceturtdienās - notiek pulciņa nodarbības. Bērni zīmē, veido aplikācijas un gatavo daudz skaistu lietu. Viņi apmeklē arī datorpulciņu. Ar labiem sasniegumiem bērni aktīvi piedalās sporta spēlēs un sacensībās Latvijas mērogā.

Bērnu darbiņi, kas top radošajās darbnīcās dienas centrā, kā dāvanas ir aizceļojuši uz Norvēģiju, Vāciju, Zviedriju, Somiju, kā arī tiek dāvāti ģimenēm un draugiem Latvijā. Biedrībā tiek svinēti dažādi svētki - Lieldienas, Mātes diena, Ziemassvētki u.c.

TVNET Ziemassvētku akcijai tiek pieteikti 22 bērni ar speciālām vajadzībām vecumā no 7 līdz 18 gadiem. Bērnu diagnozes ir dažādas, piemēram, garīgā atpalicība, celiakija, astma, dažādas iedzimtas patoloģijas, kustību traucējumi, bērnu cerebrālā trieka, Dauna sindroms, vājdzirdība, aklums.

Šogad mēs kopā spēsim iepriecināt tieši šos bērniņus, dāvinot to, ko sirsniņa ļoti vēlas!

Tomēr tas nav iespējams, ja nesniegsi palīdzīgu roku arī tu, TVNET lasītāj! Kopā mēs varam dāvāt prieku bērniem, kuriem tas ļoti nepieciešams...

TVNET rīcībā nonākušas sirsnības pilnas bērnu rakstītās vēstules Ziemassvētku vecītim (klikšķini uz zemāk esošajām dāvanu bildēm, lai tās apskatītu). Vadoties pēc vēstulēs rakstītā, esam izveidojuši dāvanu sarakstu un piedāvājam arī Tev iejusties Ziemassvētku vecīša ādā.

Proti, izvēlies kādu no lapā redzamajām dāvanām un līdz 12. decembrim piesakies tādu nogādāt pie mums redakcijā! Lai to izdarītu, nepieciešams ielogoties ar savu draugiem.lv vai facebook.com kontu.

Beidzamais datums, kad nogādāt dāvanu redakcijā, ir 18. decembris!

Kad vecīša dāvanu maiss būs piepildīts, mēs dosimies ciemos pie čaklajiem vēstuļu rakstītājiem, ar kuriem tiksimies Aucē. Pēc dāvanu dalīšanas gaidi reportāžu no sirsnīgā pasākuma - nofotografēsim bērnus kopā ar dāvanām, un Tu ieraudzīsi, tieši kuru mazo sirdi esi iepriecinājis!

Lai gaišāki Ziemassvētki jums, mums un bērniņiem, kurus iepriecināsim!

Ja vēlies palīdzēt “Māriņai”, zini, ka biedrībā esošie priecāsies arī par jebkuru saimniecībā noderīgu lietu vai kārumiem!


Izvēlies un uzdāvini


Bērni

  • Ziemassvētku akcija „Sagādā prieku bērniem, kuriem tas ļoti nepieciešams!” ir bezpeļņas labdarības akcija, kuras mērķis ir portālam kopā ar Tevi, mūsu lasītāju, sagādāt prieku Auces bērnu invalīdu biedrības "Māriņa" bērnu vēlmju piepildīšanā!
  • Pirms nolem vienoties ar mums kopīgā labdarībā, lūdzu, apzinies, ka tas uzliek atbildību tiešām laikā – līdz 18. decembra 17:00 - nogādāt dāvanu, kuru esi rezervējis dāvināšanai, TVNET Marijas ielā 2, 3. stāvs, Rīgā.
  • Obligāts noteikums: dāvanu saiņo dāvanu maisiņā, bet neaizlīmē to, lai varam pārbaudīt dāvanu atbilstību un saturu. Pieliec klāt bērna vārdu un vecumu.
  • Informējam, ka, piesakoties uz kādu no dāvanām, Tavs vārds un uzvārds tiks publiskots mūsu interneta lapā.
  • Apņemamies neizpaust trešajām personām Tevis norādīto telefona numuru pieteikuma anketā.
  • Neskaidrību gadījumā lūgums zvanīt uz 67819577 vai rakstīt uz e-pasta adresi
  • Reportāžu no dāvanu pasniegšanas pasākuma publicēsim gada nogalē.