Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Es biju drausmīgs cilvēks - plēsoņa! Romana stāsts par atdzimšanu

Foto: Ekrānuzņēmums

Vai ticība spēj darīt brīnumus? Var! «STV Pirmā!» Šova «Melu detektīvs» dalībnieks Romans tam ir īsts apliecinājums – viņam jaunībā ir bijusi ļoti vētraina, par kuru maksājis daudz lielāku cenu nekā bija cerēts.

Par savu dzīvi bez Dieva klātbūtnes Romans runā ļoti skarbi: «Es biju drausmīgs cilvēks. Uzskatu, ka biju plēsoņa.. Zagšanas, laupīšanas grupā, cilvēkus līdz nāvei piekāvām, dzīvokļos līdām ar šaujamajiem.. »

Apcietinājuma laikā viņš izlīga ar Dievu un nu ir kaislīgs kristietis - piedzīvojis visu grēku atlaišanu šobrīd vīrietis dzīvo saskaņā ar visstingrākajiem Dieva likumiem un tikumiem, no kuriem neatkāpjas ne soli!

«Man vecās dzīves vairs nav, esmu jauns radījums. Viss ir izsvītrots. Kad cilvēks piedzimst no augšienes, tad vecā dzīve tiek izdzēsta » – raidījumā atklās Romans.

Komunisma režīma ieslodzījumā pavadītie gadi vīrieša sirdī mudināja alkas pēc patiesām attiecībām. Visbeidzot meklētais tika atrasts un Kristus gaisma atvēra Romanam ne tikai cietuma durvis bet arī deva apskaidrību viņa ievainotajai dvēselei. Tagad Dieva apgarotā sirds alkst dalīties brīvībā ar viņa izredzēto Viju.

Jau ceturtdien, 18. maijā, plkst. 21:00 «STV Pirmā!» attiecību šovā «Melu detektīvs uzzini, kā Romanam sokas veidojot jaunas un vēl nebijušas attiecības ar mīļoto, kā arī mācoties dzīvot ar no Augšienes piedzimuša cilvēka sirdi.

0 Komentāri