Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Angļu valoda karjerai un ne tikai...

Foto: Publicitātes foto

«Kas tas ir – veal?» – burtojām angliskajā ēdienkartē, kuru acīmredzot aiz pārskatīšanās bija atnesis oficiants.

Un te mūs pārsteidza Anna: «Tā ir teļa gaļa,» viņa autoritatīvi paziņoja. «Tu kā to zini? Tu taču ar angļu valodu līdz šim biji uz «jūs,» mēs cita caur citu vaicājām. «Nu, es beidzot esmu sākusi mācīties,» Anna atzinās. «Galvenokārt jau darba dēļ. Vienkārši apnika tas, ka kolēģi uz mani skatās no augšas, līdz ko atbrauc kāds ārzemnieks vai jāgatavo prezentācija par jaunumiem mūsu nozarē. Un ko nozīmē vārds – komandējums, arī jau sen biju aizmirsusi.» Mēs saskatījāmies – kļuva skaidrs, kāpēc viņa tik sen nav redzēta. «Un kā tu mācies – ej kursos, pati saviem spēkiem vai ņem privātskolotāju?» «Nu jūs taču atceraties, cik reizes esmu sākusi mācīties uz savu roku, un kas no tā sanāca? Arī pie privātskolotāja īsti negribas iet – kā es tur viena pati sēdēšu? Bet te kolēģis ieteica Rīgas Biznesa skolas angļu valodas kursus. Grupa ir draudzīga, reiz pat bijām pēc nodarbības uz klubu, runājām angliski. Par ārzemniekiem gluži mūs nenoturēja, bet vienalga bija jautri. Un pats labākais – nesen pie mums bija kolēģi no ārzemēm, un arī es sapulcē beidzot varēju kaut ko pateikt. Ja jūs zinātu, cik tā bija laba sajūta!»

vidusskolēniem

ingvera cepumi

biznesa valodas kursi

Nodarbības notiek divreiz nedēļā, no 6 līdz 9 vakarā Rīgas centrā. Nodarbība sadalīta divās daļās, katru no tām vada savs pasniedzējs – viens māca gramatiku, otrs koncentrējas uz saziņas prasmēm.

Šogad jaunums – tie studenti, kas pabeiguši pilnu apmācību līmeni (divus semestrus), semestra beigās kā dāvanu saņems īpaši viņu valodas zināšanu līmenim piemērotu grāmatu, kas izvēlēta sadarbībā ar Jāņa Rozes grāmatnīcu. Tas ļaus nostiprināt un papildināt kursos iegūtās angļu valodas zināšanas.

šeit

http://www.rbs.lv/web.nsf/0/AB4F67E255750B1AC2256F0E0040A004

0 Komentāri