Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas horoskops: 10. - 16. jūnijs

Foto: http://www.flickr.com/photos/36113180@N00/

Nedēļas horoskops: 10. - 16. jūnijs

 • AUNS Tu tieksies pēc pārmaiņām ik uz soļa, ko spersi. Vēlēsies novitātes kā darbā, tā arī privātajā dzīves jomā. Pirms pieņem kādu svarīgu lēmumu, kā nākas pārdomā visus par un pret! Veiksmīga nedēļa materiālas dabas jautājumu risināšanai. Tu pastiprināti tieksies pēc brīvības un neatkarības, lai ko tas prasītu, jo nekādi nespēsi paciest, ja tevi ierobežos. Ģimeniskajiem Auniem vēlams pievērst lielāku uzmanību savām atvasītēm.
 • VĒRSIS Darbam, kā allaž, pieiesi ar milzīgu atbildības sajūtu, tieksies pierādīt sevi kā vislabāko un spējīgāko darbinieku. Kāds zīmes pārstāvis nolems, ka pienācis laiks veidot pašam savu privāto biznesu. Veiksmīgs laiks, lai nodotos pārrunām ar augstākstāvošajiem. Privātajā dzīves jomā valdīs harmonija. Vēlēsies ik brīvo mirkli pavadīt kopā ar savu otro pusīti. Brīvdienās ieteicamas mērenas fiziskas aktivitātes.
 • DVĪŅI Lielāko daļu sava laika veltīsi pārdomām par nākotnes plāniem. Iespējams, uzstādīsi jaunus mērķus, uz kuriem tiekties. Kāds zīmes pārstāvis vēlēsies paplašināt savu redzesloku un apmeklēs kādus sev interesējošus kursus, studijas, lai pilnveidotu savas zināšanas. Materiālajā plānā, beidzot valdīs stabilitāte, par ko būsi patiesā sajūsmā. Esi vērīgs, vadot automašīnu. Nedēļas nogalē vēlēsies izbaudīt asākas izjūtas.
 • VĒZIS Iespējams, būsi diezgan noslēgtā noskaņojumā, nevēlēsies nevienu laist sev tuvumā. Centies atturēties no konfliktiem, strīdus situācijām. Darbā labprātāk darbosies vienatnē, nevis komandā. Sākot no trešdienas, tavs radošais gars liks par sevi manīt. Nav izslēgts, ka pārsteigsi ne vienu vien līdzcilvēku ar oriģinalitāti un savu netradicionālo skatījumu uz dzīvi. Zīmīgs periods tiem, kuri saistīti ar psiholoģiju un pedagoģiju.
 • LAUVA Tas kā veidosies tava nedēļa, būs ļoti atkarīgs no tā kādā vidē tu atrodies, ar kādiem cilvēkiem uzturi savus kontaktus. Tu nekādi nespēsi paciest, ja līdzcilvēki konfliktēs vai radīs bezjēdzīgas strīdus situācijas. Kāds zīmes pārstāvis nolems pievērsties garīgām tematikām. Nav izslēgts, ka nolemsi apmeklēt kādus kursus, studijas. Sestdienu, svētdienu vēlams pavadīt ārpus mājas. Lieliski piemērota būs atpūta pie ūdens.
 • JAUNAVA Visnotaļ interesanta un notikumiem bagāta nedēļa. Diemžēl tavs noskaņojums būs svārstīgs, tāpēc atturies no konfliktiem, strīdus situācijām un nekļūsti par to radītāju. Kāds zīmes pārstāvis tieksies pēc uzticama cilvēkam, kam izkratīt sirdi, padalīties savās pārdomās un emocijās. Tevi aizraus skaistumkopšana un veselīgais dzīvesveids. Kāda Jaunava nolems apmeklēt attiecīgus kursus.
 • SVARI Tavs noskaņojums būs nepārspējams, lieliski spēsi saprasties ar līdzcilvēkiem un iejutīsies ātri vien jebkurā kompānijā, kurā vien spersi savu kāju. Pārsteigsi citus ar savu humora izjūtu. Kā allaž atradīsies uzmanības centrā. Labs laiks, lai uzsāktu ko jaunu, ņemtu dalību kāda projekta izveidē. Augstākstāvošajiem atstāsi par sevi lielisku iespaidu. Privātajā dzīves jomā būsi kaislīgs un romantisks.
 • SKORPIONS Šonedēļ vēlams vairāk noticēt sev, saviem spēkiem un pierādīt, uz ko tad patiesībā esi spējīgs. Neļauj līdzcilvēkiem sevi izmantot savtīgos nolūkos. Tiecies pēc atbalsta no vistuvākajiem līdzcilvēkiem. Patiesi vērtīgus padomus tev var sniegt gados vecāks radinieks. Brīvos brīžus veltīsi fiziskām aktivitātēm. Varbūt nolemsi apmeklēt kādu sporta klubu. Sestdienu, svētdienu tieksies pavadīt ārpus mājas. Pievērs vairāk uzmanības savām atvasītēm.
 • STRĒLNIEKS Šonedēļ vēlams būt vērīgam attiecībās ar līdzcilvēkiem. Jaunu projektu sākšanu un līgumu parakstīšanu labāk atlikt uz vēlāku laiku. Nebārsties apkārt ar solījumiem, kurus nez vai spēsi pildīt. Kāds Strēlnieks kravās koferus, lai dotos izbraucienā ārpus dzimtenes robežām. Kopumā veiksmīgs laiks, lai paplašinātu savu redzesloku, kā arī apmeklētu kādus jaunus kursus, studijas.
 • MEŽĀZIS Nedēļa iesāksies uz visnotaļ patīkamas nots. Iespējams, kāds zīmes pārstāvis dosies ilglaicīgā braucienā ārpus dzimtenes robežām. Tavs enerģijas lādiņš būs nepārspējams, tieksies paveikt pēc iespējas vairāk. Īpaši veiksmīgs laiks tiem zīmes pārstāvjiem, kam pieder pašiem savs privātais bizness. Vari ņemt dalību radošu projektu izveidē, kā arī meklēt atbalstītājus ideju īstenošanai. Nepiemirsti veltīt laiku otrajai pusītei.
 • ŪDENSVĪRS Nedēļas pirmās dienas paies diezgan haotiski. Nekas nenotiks tā, kā tu būsi ieplānojis. Svarīga būs spēja noticēt saviem spēkiem un pēc iespējas zibenīgāk pielāgoties nemitīgi mainīgajai situācijai. Nepadodies slinkumā, sevišķi nedēļas izskaņā. Vēlams vairāk uzmanības veltīt savai privātajai dzīves jomai, sevišķi, ja nevēlies nonākt konfliktā ar savu izredzēto. Sestdienu, svētdienu nolemsi veltīt redzesloka paplašināšanai.
 • ZIVIS Šonedēļ tev veiksies! Iespējams, ka tiksi pie paaugstinājuma amatā vai algas pielikuma. Uz dzīvi raudzīsies ar optimismu. Lieliski spēsi saprasties ar jebkura gadu gājuma cilvēkiem, kas ievērojami atvieglos iecerētā īstenošanu. Būsi draudzīgs un atvērts. Sirdī brīvajām Zivīm pastāv lieliskas iespējas iepazīties. Pirms pieņem kādu svarīgu lēmumu, pavaicā padomu pieredzes bagātākiem līdzgaitniekiem. Tev padosies radošas nodarbes.
0 Komentāri